Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, már nem bírom tovább?

Mit tegyek, már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam hogy 18 éves lány vagyok anyámmal és nevelő apámmal élek. Nevelő apámmal nem nagyon jövök ki és anyámat is ellenem fordítsa. Egy jó ideje telefonra gyűjtök, ami sikerült is és megrendeltem erre ők be nyögték hogy adjak oda 25 ezret a kajába. De azt tudni kell, hogy semmit nem vesznek nekem mindent én állok magamnak sampontol kezdve a ruháig, cipő stb, de tényleg mindent. Egyedül a kaját állják, de nem mondhatnám, hogy hű de sokat eszek. Addig nem állnak velem szóba meg ellenségesek velem, ha nem adok oda egy kis pénzt mikor megjön az ösztöndíj. El várják hogy enis mindig adjak úgy hogy én állok magamnak mindent még az 1000 ft os vármegye bérletet is:). Kb 40 ezer az ösztöndíjam amiből havi 10 ezret oda kell adnom, mert ha nem ellenségesek velem. Eddig tűrtem, de már nem bírom. Még ilyenkor is el kérnék mikor telefonra gyűjtöttem és már meg is van rendelve. Ha nyáron dolgozok és szedek össze egy kis pénzt abból is kérnek mert hogy miért ne. El költözni még nem tudok, vagy nem tudom hogy csak én reagálom e túl, de szerintem ha mindent én fizetek magamnak és még ígyis el kérnek tőlem az gáz.
máj. 5. 08:51
1 2
 11/13 Misike21 ***** válasza:
76%
A helyzet alapján amit leírt a kérdező. Sajnos sok lehetősége nincs elviselni a dolgokat míg otthon lakik, vagy mellette diák munkát vállalni hogy maradjon pénze is . Gyűjteni tudjon egy albérletre aztán elköltözni otthonról .
máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Undorító amit a szüleid csinálnak. Semmi joguk elvenni a te pènzedet. Inkàbb segíteniük kène mint kizsebelni. Nem tudsz diákmelózni és elköltözni? Lehet szobát bérelni màs diákokkal együtt, ùgy olcsóbb az albi. Kitartàs!
máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Köss szerződést, h havi ennyi...
máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!