Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikészít az anyám! Mit tegyek?

Kikészít az anyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírom amit az anyám csinál.

Folyton számonkér ha pl 12 órás műszakból 1 órával később értem haza, hol voltam, miért nem szoltam neki.

A szoba ajtómon nincs zár , mire hazaérek rendszeresen pakolva van a szobámban, a ruháimtól kezdve az óvszerekig minden.

Legutóbb a párommal voltam, nem néztem a telefonom egy órán át , majd 8x hívott fel, mint utólag kiderült azért, mert nem néztem meg amikor azt írta hogy miujság.

Nem tudom hogy azt hiszi hogy csak ő van az életembe vagy mit gondol.

Ha példáúl elutazom 100kmre páromhoz és este 9-10re érek haza,rendszeresen hallgatom hogy mit képzelek magamrol, ilyenkor kell hazajárni stb…

Szerintem 20 évesen ezt el tudom dönteni, és hiába azt mondta hogy majd ha lesz saját keresetem majd nem szól bele , lett, és ez nem változik..

Nemrég megint megmondtam neki hogy elegem van ebből , órditott mint a sakál hogy ilyet nem mondhatok…



#anya #Anyafiu
2023. dec. 16. 13:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A kontrollmániás nem orvosi eset, csak bunkó. Tud ő viselkedni, ha rákényszerítik.
2023. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%

"De nem is normális beszéd meg határozottság volt a te megoldásod, 14-es, hanem alpári sértés,"


Már bocsi, de amilyen az Adj Isten, olyan a Fogadj Isten! Mi nem volt azon normális, hogy szabadjára engedtem, ha menni akart? Mi nem volt abban határozott, hogy nem kezdtem el makogni, hanem tettem a dolgom. Ezt tettem volna akkor is, ha anyagilag függtem volna tőle.

Nem alpári voltam, hanem meghúztam a határokat. Hatalmas különbség...

2023. dec. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!