Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnek? Teljesen kikeszi...

Mit tehetnek? Teljesen kikeszit anyam.

Figyelt kérdés

Anyam teljesen zakkant. Folyton fenyeget, kiabal, vergodik, csapkod mindent.

O tipikusan olyan ember, hogy neki mindent lehet, csak o lehet faradt, mas nem. Akarmit csinalok, segitek itthon az nem jo neki mindenben talal valami kivetnivalot. Egyszeruen kikeszit idegileg, rosszul vagyok mar a viselkedesetol.

Mocskos dolgokat mond mindenkirol aztan meg jopofizik. Hazudgal 7/24.

Mit tehetnek? Teljesen ramegy a mindennapjaimra, nem tudok figyelni, mindenkivel eroszakos leszek miatta. Nem tudok nyugodt lenni, ramjonnek a sirogorcsok.

Valaki tudna mondani esetleg 1-2 tippet? :(

Koszonom a segito szandeku valaszokat elore is!


2021. jan. 11. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Na majd mindjárt kapod, hogy költözz el. Itt ez megy 0-24-be.
2021. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg nem tehetem meg, de mar felkeszultem a hasonlo hozzaszolasokra:)
2021. jan. 11. 19:34
 3/11 anonim válasza:
65%
Szerintem ulj le vele Es beszelgess el. Ha nem jarsz sikerrel (nem tudom hany eves vagy) esetleg meg lehet probalni a csaladterapiat. De Azt ne engedd h olyat tegyen ami rad nézve ártalmas, akkor inkabb beszélj valakivel akiben megbízol es tud neked segiteni/ tanácsot adni.
2021. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szüleim elvaltak mikor kicsi voltam.

Jo par eve turom mar el ezt a viselkedest tole, folyton hallgatok mert ha akarmit is mondok akkpr en vagyok a hazug. Nem merek senkihez sem fordulni, maximum apamhoz de o sem tud mit tenni.

Hiaba próbáltam mar beszelni a fejevel, tamadasnak vesz mindent es veszekedes a vege.

Teljesen ramegy az eletemre, tenyleg semmit nem tudok kezdeni magammal mert mindenert kritizal,piszkal, veszekszik.

Ma azzal fenyegett, hogy megver ha meg merek szolalni meg egyszer.

2021. jan. 11. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mért, van jobb ötleted, 1-es? Nincs. Igenis pontosan az a megoldás, hogy valahogy kibekkelni az érettségiig úgy, hogy megpróbálja nem magára venni, leperegtetni magáról, és utána elköltözni. Nincs más megoldás akkor se, ha ez neked nem tetszik. A nő bolond. Ne gyertek családterápiával meg beszélgetéssel, hát röhög a vakbelem, nem is húzom a saját időmet azzal, hogy ezt cáfoljam.
2021. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Apádhoz nem tudsz átköltözni? Hány éves vagy?
2021. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok. Nem tudok, nem akarok jogi dolgokba keveredni, anyam tuti kiverne a hisztit es rajtam csattanna az egesz. El lennek hordva mindennek az egesz csaladban... Van egy idosebb testverem, o el szeretne koltozni. Azon gondolkodtam, hogy jo lenne ha vele el tudnek menni alberletbe, csak ahhoz talalnom kene majd egy diakmelot, aminek nem lesz nagy a valoszinusege mostanság...
2021. jan. 11. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne álmodozz ilyenről: nem tudsz elmenni albérletbe. Egyszerűen virtuálisan fogd be a füledet, amíg anyád ordibál, ne is reagálj rá, lehetőleg menj be egy másik szobára és csak egészen minimálisra szorítsd le a vele való beszédkapcsolatot. Gyaníthatóan borderline-os, kezelni kéne, de mivel nem megy orvoshoz, nem fogják.
2021. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Anyád ki van idegileg. Dobj altatót a teájába.

Legalább ki piheni magát.

Talán akkor majd nem üvölt.

2021. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amint lehet, költözz el, vagy tönkremész ebben.


Nálunk mostohaanyám ugyanez volt soha egy nyugodt perc, folyamat gyomorgörcs, hogy vajon most mi lesz a baja.

- ha elvégeztem minden házimunkát, hogy pihenhessen akkor leordított, mert "elbztam" és csinálhatja újra utánam (10/9).

- ha nem, akkor lusta dög vagyok, aki csak élősködik.

- ha megfőztem, akkor üvöltött, hogy szétbrmoltam a konyhát, és amúgy is szr a kaja (érdekes, az öcséim és apa sosem panaszkodtak), de ha nem főztem, akkor megint csak élősködtem. WTF?

Bármit csináltam soha semmi nem volt jó neki.


Amint tudtam leléptem a francba, és lassan tíz éve nem beszélek vele, mert pszichésen beteg ember.

2021. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!