Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnád, ha a gyerekednek...

Elfogadnád, ha a gyerekednek cigány származású párja lenne?

Figyelt kérdés
Rossz családból származik az illető, de kitört belőle. Normális munkája, értékrendje van, ugyanolyan, mint bármelyik másik ember, csak látszik rajta, hogy roma. A családja problémásabb tagjaival egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, és neki sosem volt problémája a törvénnyel, normálisan él.
2023. dec. 9. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
37%
Kedves utolsó,tudod a magyar nyelv bárhol beállítható a Windows mellé:-)Külföldi gépen is,nyilván mivel nagy eséllyel egy iskolázatlan érettségis akksigyáras vagy így neked ez újdonság.Miskolcon születtem,voltak roma barátaim,s ért negatív élmény is de attól még az embert nézem..Veled ellentétben én nem vernék falhoz 4 hónapos gyerekeket csak mert cigányok,te rasszista..Pont az ilyen söpredék miatt költöztem fejlesztőként ki a fejlett nyugatra..Ezt a szívárványos baromságot meg a közmédia nyomja nektek..Én éltem Magyarországon,tudom hogy az értelmes emberek mellett mennyi rasszista iskolázatlan söpredék él ott..De te még soha ne voltál szerintem a tengerentúlon hogy objektíven tudj megítélni..A te rasszista fajtád csoda ha a horvát tengerpartra lejut,amikor a gyárakba épp szabadság van..
2023. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
35%

51es, hol olvastad hogy agyonvernék egy gyereket te romamániás? Ennyi erővel, Igazad van te csak megerőszakolnál egy 14 éves kislányt, vagy agyonvernél egy 75 évest, csak mert magyar :-D Akkor kívánom, kerülj vissza Borsodba, hiszen annyira dolgos jóravaló emberek, biztosan élvezni fogod a társaságukat.


És peersze, Kanadában fejlesztő:-D Majd úgy teszek mint aki elhiszi, menj, lassan kezdődik a műszakod a soron:-D Kívánom hogy kerülj szoros közelségbe az általad istenített dolgos romákhoz...


lehet meglep mert t3e 10 diplomás fejlesztő vagy Kandában és New Yorkban is egyszerre, mialatt napi 200 szegény romának segítesz kiköltözni és a diplomájukkal elhelyezkedni, de külföldön nem olyan egyszerű beállítani a magyar nyelvet mivel nem az alap csomag részed. De tudom te túl tanult vagy, a 20. diplomádhoz adták Kanadában a magyar csomagot. Sőt, veled már a szenátor is csak magyarul beszélget.

2023. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 52,a hülyeségedre nem reagálok csak arra hogy jogtiszta Windows mellé ami nektek nem tellik ingyen le lehet tölteni a weboldalon a magyar language packet….Ennyit rólad…Egyszer ha nem leszel csóró nézd meg mi megy nyugaton:-)
2023. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 A kérdező kommentje:

Kicsit úgy érzem rossz irányba ment a téma. Ez a rasszistázás szerintem is túlzás, a szüleim sem rasszisták, nem szídnak senkit, nem rossz emberek. Van egy csomó roma ismerősük, akit kedvelnek. A páromat se ölnék meg vagy bármi ilyesmi, de nagyon nem örülnek, hogy ő lesz a férjem. Sőt, amíg nem került szóba a házasság, gyerekvállalás addig úgy nem is mondogatták, azóta van ez az ellenséges hangulat. Talán, ha a párom családja nem olyan lenne, mint amilyen még ennyi feszkó sem lenne, de így aggódnak, hogy mit örököl a gyerekünk/milyen lesz évek múlva a párom.

Ez az akksigyáras lenéző szöveg nagyon gusztustalan, Te sem vagy semmivel jobb, mint aki a romákat bántja. Szerintem bőrszíntől, lakóhelytől, iskolázottságtól függetlenül minden esetben azt kellene nézni, hogy ki milyen ember, hogyan viselkedik és beszél másokkal, mert ez mutatja meg a válódi értékünket.

2023. dec. 10. 14:44
 55/86 anonim válasza:
71%
de nagyon nem örülnek, hogy ő lesz a férjem. Mert jót akarnak neked. Mert tudják hogy nagy hülyeséget csinálsz.
2023. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
62%
Szintén diplomás roma vagyok,azért manapság ez már annyira nem ritka.Liberális feleséget kerestem ahol befogadó a család.Sosem került elő a származásom,szinta fiaként szeret az apósom
2023. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
53%
Magyarország sose lesz annyira fejlett mint a nyugat. Ilyen gondolkodással, soha. Engem meg megpróbált elrabolni egy fekete fickó, na akkor most ha szembe jön velem mégegy utálnom kéne? Nem. Jó ember/rossz ember. Ennyi.
2023. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
56%
57!Teljesen igazad van!Hihetetlen mennyire rasszista a magyar gondolkodás…Persze ha a magyart magyar veri át akkor ott nem lesz rasszista az belefér…
2023. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
31%
53as,ha annyira jó volt itthon a sok sok kedves roma barátoddal Miskolcon, miért menekültél Kanadába?:-D
2023. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 59!Nem menekültem,s itt is vannak romák.Hanem a fizetésem kint 8-9*-e a magyarnak…A budapestinek is..
2023. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!