Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnád, ha a gyerekednek...

Elfogadnád, ha a gyerekednek cigány származású párja lenne?

Figyelt kérdés
Rossz családból származik az illető, de kitört belőle. Normális munkája, értékrendje van, ugyanolyan, mint bármelyik másik ember, csak látszik rajta, hogy roma. A családja problémásabb tagjaival egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, és neki sosem volt problémája a törvénnyel, normálisan él.
2023. dec. 9. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogadnám el sehogy!!
2023. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
65%
De örülök hogy egy szabad nyugati városban,Budapesten lakom..Hihetetlen mennyi rasszista ember van ebben az országban..Roma miniszterelnököt 13 évig megszavaztok de mellette rasszisták vagytok
2023. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim válasza:
72%
A 40es válasz lepontozása mutatja hogy a kokeróknak vagy a pártolóiknak fáj az igazság.
2023. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
81%
42es, Budapesten lakom, és nem vagyok rasszista csak a cigányokat nem szeretem SAJÁT TAPASZTALAT miatt. Többszörös tapasztalat. És nem nem szavaztam meg a Rízműves királyságát.
2023. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
84%
39es, nálunk is voltak előítéletek, szegény vagy, szülők 8 osztályt végeztek. Nos, én csak megmutattam, nekem van egyedül a régi osztályomból 3 diplomám. A tanárt is beleértve:-D
2023. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
31%
"Nem vagyok rasszista, DE egy adott népcsoportot nem szeretek"=rasszizmus
2023. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
74%

46, nagyon nagy fogalom zavarban szenvedsz. Rasszista az, aki a saját népcsoportján kívül mást nem fogad el. Nos, nekem a cigányokon kívül másik népcsoporttal nincs bajom. És az is személyes tapasztalat miatt, nem azért mert a tvben azt hallottam hogy gonoszak.


Ha rasszista lennék akkor elítélném a feketéket, sárgákat, stb, de velük semmi bajom, sőt, párral barátok is vagyunk. Érdekes módon, ez egy cigánnyal se sikerült...

2023. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
30%
47!Végtére is a németek írtották a zsidókat,akkor nem voltam rasszisták…Szerinted hány népet kell utalni hogy rasszista legyél?Ha csak a 4 hónapos cigánynak született kislányt tépetnéd szét a kutyákkal akkor az szerinted nem rasszizmus…Értjük,értjük..De jó hogy egy szabad országban Kanadában élek ahol a hozzád hasonló nácik nem léteznek..
2023. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
38%

48!

Kanadából könnyű nem utálni (vagy félni) a Magyarországi romákat!

Költözz Kelet-Magyarországba, meglátjuk mennyire leszel elfogadó két hét után mondjuk Hajdúhadházon...

2023. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
20%

48as, igazad van Kanadában az orrba-szájba seggbekuki megy, mert szép is a szivárvány:-D De igazad van, szegény romácskák verjék agyon a szemét magyarokat mert mi az már hogy nem adják oda nekik a fizetésük első késszúrásra? Mmeg milyen szemetek ezek a magyarok hogy ha bejönnek a romácskák a magyarok házába barátkozni, kizavarják őket, hiszen ők csak a szeretetet hozzák, zárt ajtón keresztül. Meg milyen szemét volt az a 14 éves kis ribizli is akit az ártatlan roma fiú erőszakolt és ölt meg csak mert az a szemét lány magyar volt... valóban. Hiszen az összes romácska dolgos jóravaló ember csak a gonosz többségi társadalom miatt kényszerülnek lopni, csalni, hazudni, és az előítéletek miatt van 80% os roma arány a börtönökben, holott az ártatlanjai semmit se csináltak. Arról nem tehet az az ártatlan roma se, akinek a késébe belefutott a mocskos magyar...négyszer is. Meg az az aljas nyugdíjas is aki ahelyett, hogy sütivel és cigivel kínálta volna őket mikor éjszaka bementek hozzá segíteni kitakarítani és pakolni, a baltájuk elé feküdt hogy tessék engem agyonverni. A cigánytelepeken is ezek a dolgos, 4-5 munkahelyen dolgozó ártatlanok nyomorognak, mert iába van 6-700 ezer nettó fizetésük, a rózsadombon senki se ad ki nekik lakást. És tényleg, igazad van, tegnap is, a 4-6os villamoson, szemét ellenőr hogy merte szegény munkába igyekvő roma jegyét kérni, és még ő volt felháborodva hogy az a jóravaló fiú megverte :-(Igazi rasszizmus ez, hiszen egyetlen egy roma se szolgált rá.


Bár arra kíváncsi vagyok, ha Kanadában élsz, honnan van ékezetes billentyűzeted:-D

2023. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!