Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnád, ha a gyerekednek...

Elfogadnád, ha a gyerekednek cigány származású párja lenne?

Figyelt kérdés
Rossz családból származik az illető, de kitört belőle. Normális munkája, értékrendje van, ugyanolyan, mint bármelyik másik ember, csak látszik rajta, hogy roma. A családja problémásabb tagjaival egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, és neki sosem volt problémája a törvénnyel, normálisan él.
2023. dec. 9. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
77%
Helló! Pont egy ilyen roma lány vagyok. Hatalmas csalódás lenne nekem ha valaki tudja rólam hogy normális életet élek, na de hát azért mégis csak... Adj neki esélyt, az ilyenek mint mi (mi se szeretjük a tipik cig.okat) hidd el a többszörösèt bele tesszük a dolgokba..
2023. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
67%
Rendes ember legyen aztán felőlem lehet eszkimó, busman, cigàny akármi.
2023. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 19-es.Hát a magyarországi nem rasszista fehér diplomás emberek találkozóját is meg lehetne tartani a nappaliba.Én magyar vagyok,de informatikus,van indiai,pakisztani ,angol stb.munkatársam..Szerencsére Budapesten meg a nagyobb városokban nem ilyen elmaradott a magyarok mentalítása..Vidéken meg ennek a rétegnek bőven elég az akksigyárakba a robot meló…Már értem a Fidesz miért tarol vidéken az egysíkú plakátjaival..Az együgyü iskolázatlan ,a természeti elemektől is félő rasszista magyar vevő rá..Sosem leszünk nyugat..Ja és kedves 19-es azért hidd el lehet a nappalidba nem férne el a teljes IT részkeg ahol dolgozom,s 20%-a magyar mérnök…Vannak itt mindenhonnan.
2023. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
77%
24es, engem még egy pakisztáni, izraeli, vagy angol sem akart kirabolni, cigány viszont igen. Az előbb felsoroltakkal nekem semmi bajom.
2023. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:
Bocsi, de hogy jönnek most ide az indiai vagy pakisztáni emberek? A bátyámnak is volt már külföldi barátnője, nem zavarta a szüleimet, hogy nem magyarországi fehér, ők kifejezetten a romáktól tartanak. A politikát pedig főleg ne keverjük bele a kérdésbe.
2023. dec. 9. 17:45
 26/86 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 25!Tehát ha egy cigány kirabol akkor mindegyik cigány rabló…Hitler a 2.világháborúban ezen okfejtés alapján gyilkolt meg 6 millió ártatlan zsidót,köztük 2 millió gyereket….
2023. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
85%
Ha tisztességes és becsületes akkor nem volna vele semmi gond.
2023. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
79%

Rasszizmus és rasszizmus között is van különbség. Van az elvi, ami nem is tapasztalaton alapul általában, csak hülye eszméken, annak semmi értelme.

Viszont ha valakit gyerekként megharap egy kutya, akkor az valószínűleg egész életében félni fog a kutyáktól, nem fog megbízni a gazdiban, hiába győzködi, hogy "jajj, nem bánt az!".

Én így vagyok a romákkal.


Ráadásul elviekben nincs velük semmi bajom, csak ne akarjanak meggyőzni, hogy "jajj, nem bántanak", mert tudom, hogy de...

2023. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
81%

27, nem mindegyik, csak 99%.


Érdekes módon a híradásokban, ha rablás van, mindenhol a jólszituált magyar emberek törnek be igaz? Ha seftelni kell, mind a több diplomás magyar ember... segélyért is csak magyar értelmiségiek állnak sorba igaz?

2023. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
70%
Feleségem is roma 15-éve szüleimnek nem tetszett. Kérdeztem mi a kifogásuk roma ennyi. A kivülállók szerint szép,tiszta rendes kulturált gimnázium érettségi. Akkor mi a gond háááát roma. Volt magyar menyasszonyom,többször megcsalt kidobtam. Anyám azt vágta a fejemhez,hogy miért kellett kidobnom ő legalább magyar. Ja a magyar az ok bármilyen rossz! Roma az nem akármilyen rendes tanult inteligens. Azóta nem beszélek velük.
2023. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!