Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha látod, hogy a középiskolás...

Ha látod, hogy a középiskolás vagy akár már egyetemista gyerekednek olyan ismerőse van facebookon, akit te nem ismersz, akkor számon kéred rajta, hogy ki az?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
he? ez most vicc, ugye?
2023. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Ez olyan dolog, amit "számon kell kérni"...


Nem tudom, hogy ilyen régóta van fiókod, hogy ennyi kérdést ki tudsz írni egymás után, vagy többet is csináltál.

2023. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egyenként végigkérdezgetem mind a 700 olyan ismerősét, akit nem ismerek. De a családfájukat is ám, nem ám nekem majd valamilyen pedigré nélküli akárkit igazol vissza! Aki pedig megítélésem szerint nem megfelelő, törölnie kell az ismerősei közül.


(irónia, mielőtt valaki komolyan venné)

2023. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen számonkérem. Általában este amikor betakarom, és adok neki egy jóéjtpuszit. Ő pedig mivel jó nevelést kapott mindent töredelmesen elmesél tövirűl-hegyire.
2023. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Max azt tudom elképzelni, hogy ha valaki érdekeset látok, megkérdezem, honnan ismeri, na de számonkérni? Mindet? A férjem fb ismerőseinek sem ismerem a többségét.
2023. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Engem anyám rendszeresen számonkér, aztán ha valaki nem szimpi neki, akkor törölnöm kell, hogy utána másfél órákat szenvedek mire visszavonom a törlését, hogy aztán ezt két hét múlva újra eljátsszam
2023. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy számon kérem hiszen még csak 47 éves. Este vacsoránál együtt átnézzük a telefonját apával
2023. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
8as 😂😂😑😑😑
2023. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy! Azt is tudni akarom, hogy kakálás után a WC papírból pontosan hány lapot használt el. Ez így van rendjén.
2023. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még a seggét is én törlöm neki. Ez az élet rendje.
2023. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!