Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagynátok a 15 éves fiatoknak,...

Hagynátok a 15 éves fiatoknak, hogy suli után néha-néha beüljön a barátaival cukrászdába vagy kávézóba?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, egy kicsit tanácstalan vagyok. A fiam folyamatosan mondja, hogy szeretne a barátaival lógni néha a suli után, én viszont annyira nem örülök neki. 15 évesen még nem érzem olyan érettnek, hogy csak úgy lófráljon a barátaival a belvárosban, meg természetesen jobban örülnék neki, ha a zsebpénzét nem elköltené, hanem félrerakná, hogy majd 18 éves korára legyen egy kis megtakarítása. Viszont azt sem szeretném, hogyha a barátaival ezért megromlana a viszonya, mert csak az iskolában találkoznak. Ti mit tennétek?
2023. okt. 31. 14:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%

Itt van egy igazi b@rom szülő,ameddig nem cigizik,iszik és egy közepes tanuló akkor felőlem minden nap mehet meginni egy üditőt vagy csak a barátaival akar lógni.

Oszinén egy gyötrelmes szülő vagy ,nem érzed magadon?

Màr 15 évesen arra nevelnéd hogy abszolút semmi kikapcsolódása ne legyen ,hanem csak gyűjtse a pénzt és legyen egy szomorú gyerek.

Szegény gyereket sajnálom hogy ilyen neveli,de ezt még megszivod mert akkor fogja kiélni magát amikor nagyobb lesz és az csak rosszabb lesz,ott nem fogod tudni megállítani.

2023. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhattok, de higgyétek el, a cukrászdás program közben megy ott bőszen az elfbarozás is, persze engedni ettől még kell.
2023. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
#22, nyilván van olyan tini, akinél megy. De egy csomó olyan is, akinél meg nem. Nem kell általánosítani.
2023. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
#22 ennyi erővel az iskolában is cigizhetnek. Elbújva a wc-ben megy az elfbarozas nehogy azt higgyétek h nem.
2023. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
5%
24, ugyanerről beszélek, erre te 100%-ot kapsz, én meg 0-t. Ilyenkor látszik, hogy pszichésen terheltek pontozgatnak itt.
2023. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
18%
A fiut nem kel félteni én inkább meg mutatnám neki hogy, csináljon édeséget cukrázdába ki tudja mit raknak bele hogy, jól mutason.Meg amugy is majd diákmunkázni akkar majd ott már nem tudod meg tiltani kivel dolgozon.
2023. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
96%
Siman engedheted. Az meg a jobbik eset ha cukraszdaba akar menni. Mas ilyen idos gyereket a baratai fuvezni meg inni hivnak el.
2023. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám se hagyta, hogy iskola után lógjak a többiekkel, ennek az lett az eredménye, hogy teljes mértékben hiányzik belőlem a kommunikációs készség, nem tudok barátságot kötni, szorongok ha emberek közt vagyok, mert nem tudom hogy kell kezelni őket. Ne csináld ezt vele.
2023. nov. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már a kilencéves is beugrik a játszótérre a barátnőjével egy órára suliból hazafelé. Én alig várom, hogy a gyerekeim lófráljanak, bandázzanak, megnyugtató is lenne, hogy barátaik, jó emberi kapcsolataik vannak. Én is emlékszem, milyen volt 15 évesen, hát nagyon nem normális abban a korban mindig otthon ülni és csak a szülőkkel lógni.
2023. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen agyatlan, kontrollmániás anyám volt.

21 évesen, miután elköltöztem, évi egynél többször nem járok haza ;) - és már 13 éve elköltöztem, azóta nem látnak.


Hajrá, csináld csak a hisztit a semmin, ha a gyerekednek van esze, amint tud elhúz tőled jó messzire.

2023. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!