Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim feltétele, ha a...

Szüleim feltétele, ha a kocsinkat tankolom csak költőpénzből fizethetek?

Figyelt kérdés

Végzős gimis vagyok 18 éves.


Közelmúltban szereztem meg a jogsit is. Több kocsival rendelkeznek, az egyiknek a kocsiját akármikor használhatom, viszont csak azzal a feltétellel, ha a zsebpénzemből megy a kúton bele a benzin és perkálok.


Ez nem fair eléggé.


Amennyit adnak sem sok, gépkocsi meg durván sokat fogyaszt. Tehát ez így nem oké, leterhel anyagilag. Ráadásul nem számít a szüleimnek. Nem értem. Ez miért elvárandó?.


2023. aug. 26. 10:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:
54%
A kérdeső csak villogni jött, hogy mennyi pénzük van, ne vegyük szerintem komolyan a nyafogását.
2023. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél egy jó elektromos rollert, a töltéséért már csak nem kérnének el pénzt. Te meg sokat spórolhatnál ha csak oda mennél autóval ahova nagyon muszáj.
2023. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
76%
Többen jókat írtak itt, de aki azt írta a kérdezőnek, hogy járjon akkor busszal... hát... az bizony mégtöbbet is fogyaszt, meg a kérdezőnek szerintem arra nincs is jogsija. :D
2023. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 qkker1 ***** válasza:
62%

"Elsején zsebpénz osztáskor teletankoltam majdnem kb 50 ezerért és ráadásul nem is a prémium üzemanyagból és szerintem következő zsebpénzosztásig nem fogja kibírni. "


Jó kis provokatív kérdés, a sok hülye meg ugrik rá!

2023. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

24


Hol provokatív? Ez nem benzin, diesel. 80 literre telenyomtam. Elsején kb 650 körül volt és nem is prémium. Most kb. 600 körül van ha jól tudom. Lehet nem 50 ért hanem 45 ezerért tankoltam. Akkora provokálás hogy az ég leesik...


Bocs de agyamra mennek akik mindig jönnek pontszerzésért írkálni hogy "troll" meg "provokatív" meg "kamu" ezek a varázsszavak a pontszerzésért. Minden kérdésnél van ilyen...

2023. aug. 26. 12:17
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenhová kocsival menni más pénzén.
2023. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
97%
Üdv a való életben!
2023. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nem kötelező havi több száz kilométert autózni.
2023. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
28%

Azért hiszik provokációnak, kérdező, mert a gyakorin a legtöbb ember vagy szegény, vagy alsó-középosztály, és elképzelni nem tudják, hogy a 18 éves gyereket még támogassák pénzzel, ráadásul ennyivel (pedig teljesen normális).


A szüleidnek viszont igaza van, ha használni akarod a kocsit, akkor tankold a saját pénzedből, ez nálunk is így volt (én is kaptam fizetés mértékű zsebpénzt, amíg be nem fejeztem az egyetemet, ami 24 évesen történt meg). Miért állnák a te benzinköltségedet?

2023. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg dolgozz és lesz pénzed. Esetleg ne várd el, hogy az mellett, hogy el vagy tartva használod a kocsijukat és még pénzt is kapsz, MÉG TÖBB pénzt adjanak.

Kezdesz átváltani parazitába. Itt volt az egész nyár, annyi pénzt kereshettél volna amiből még haza is adhatnál és maradt is volna.

2023. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!