Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt még olyan gyerek/...

Van itt még olyan gyerek/ fiatal, akinek soha nem veszi észre az anyja, hogy sír?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de még a szüleimmel élek. Ritkán sírok mások előtt, mert utálom ha sajnálnak, de az elmúlt 1 évben előfordult egyszer-kétszer. Egy betegség miatt többször kerültem az idegosszeomlás szélére, többször volt pánikrohamom is. Ezek olyan állapotok voltak, amikor már nem tudtam rejtegetni a sírást. De ha anyám előtt sírok, sose veszi észre. Hiába fújom az orrom, hiába szipogok, nem hallja. Néha szemüveget visel, de volt hogy egészen közel voltunk, belenézett a kivörösödött, könnyes szemembe, de akkor se vette észre hogy sírok. A legutóbbi pánikrohamomkor remegve, összerogyva sírtam mellette, de ő csak bámulta a tv-t. Ma ugyanez történt, csak most a menstruációs görcsöm miatt sírtam (életemben először), mert annyira fájt, mint még soha.

Ilyenkor úgy érzem magam, mint egy hisztériás kisgyerek, aki bármilyen hangosan ordít, az anyja rá se néz.

Egyszer elmondtam neki ezt az észrevételt, de megsértődött.


Hozzáteszem, nem gyűlöl, nem sz@r le általában vagy ilyesmi, ezért sem értem. Nem rémlik, hogy kiskoromban is ilyen lett volna, bár nyilván akkor nyilvánvalóbban és hangosabban sírtam.


Nagyon érdekel, hogy ismerős-e másnak is ez a helyzet, vagy tapasztalt-e hasonlonlót.



2023. jún. 18. 22:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Na és te minek foglalkozol egy vicc emberrel? Nincs min bőgni? Jajj 😢😢😢
2023. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
70%
Inkább asszonyold meg magad min. H anyádtól bocsanatot kérsz mert kva gáz amiket leírtál és örülnék a helyedbe h ignorál nem pedig 2 pofont kapsz.
2023. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Hát, valóban nem sírok folyamatosan a kérdés kiírása óta. Sőt, a hasam sem görcsöl..


Ja, krva gáz.

2023. jún. 21. 01:10
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Ehh xD úristen
2023. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is voltak menstruációs görcseim. Ha erôs volt, bevettem fájdalomcsillapítót, és megoldva.
2023. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Hinnye ... Beüthetett a havi hiszti rendesen ha a kérdés ki írása óta nem sírsz ... Igazunk volt h csak hiszti meg a többi is .. nahát baxxa a csőröd h nem tudod eljátszani a hattyúk halálát mindennap jajj te
2023. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

#45

Lehet hisztériás és idegbeteg vagyok, de teljesen infantilis azért nem.

Aznap bevettem 3 db-t (több félét is, természetesen nem egyszerre, elég idő eltelt közöttük). De semmi nem használt.

Szóval nem lett megoldva, de azért köszönöm a tanácsot…

2023. jún. 21. 01:39
 48/51 A kérdező kommentje:

#46

Jajajajjjj

2023. jún. 21. 01:40
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
" Soha nem “bömbölök”, csak pityergek vagy nem tom azt hogy nevezik ha valaki hangtalanul sír. És ez kb. 2 havonta fordul elő egyszer. De soha nem vigasztalt senki, mert rejtegettem. " - akkor hogy vegye észre? NE legyél már idióta.
2023. jún. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Mert azóta előfordult, hogy nem tudtam rejtegetni, de ezt vagy 5ször leírtam.


De azt is leírtam, hogy nem várok több választ, úgyhogy ne fáradjatok vele. Főleg, ha idóta vagyok.

Legyen jobb dolgotok.

2023. jún. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!