Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagymama nem látogatja és nem...

Nagymama nem látogatja és nem fogadja az unokáját? Helyette fiatal pasival randizgat?

Figyelt kérdés

Anyám a mintakép képzeletében. Mindenkinek azt adja elő, ő micsoda nagymama. Ehhez képest szeptemberben látta utoljára az unokáját! Mi rendszeresen próbálunk menni hozzá, de mindig kitalál valamit. Mindig beteg és inkább ne menjünk. Mikuláskor és Karácsonykor is szerinte covidos volt, így ne menjünk. Hozzánk azért nem jön mert messze van, nehéz eljutnia ide. Ezt el is fogadtuk. Nagyon aggódtunk az egészsége miatt, orvosokat kerestünk neki, persze oda se ment el, pedig én fizettem volna.

Bátyámnak is vannak gyerekei, az utóbbi 1 évben elkezdett haragudni rám. Nem nagyon akar beszélni velem. Hétvégén összefutottunk és egy veszekedés alakult ki. Azt vágta a fejemhez, hogy Anyánk állandóan nálunk van, nekünk segít és még az ünnepek alatt is mi elcsábítottuk külföldi kirándulásokra, így még az ő gyerekeikkel nem is ünnepelt. Ezt a bátyám az Anyánk ismerőseitől tudja.

Elég hihetetlen és nagyon durva, de összeraktuk a képet és kiderült, hogy Anyánknak van egy velem egykorú pasija! Az ismerősök azt mondták, hogy pl Karácsonykor találkoztak vele egy síközpontban, ahol a fiával és a fia családjával volt, ő mondta nekik, hogy ő itt a Laci (mindenki tudja, hogy Laci vagyok, de nem ismernek, nem láttak mert nem ott nőttem fel, Anyánk 10 éve költözött oda és külterületen él). Szerintünk van ez a pasi és ha ismerőssel találkozik az új lakóhelyéről akkor azt hazudja, hogy az a pasi én vagyok, hogy ne szólják meg amiért 60 évesen 33 éves a pasija. A bátyáméknak meg mindig azt mondja, hogy hozzánk kell jönnie segíteni a gyerekkel. Közben a pasival van. A betegségekről se tudnak ők semmit, nem látták mostanában betegnek.

Nekünk nem lenne bajunk azzal sráccal. De hogy hazudik és ezzel minket is egymás ellen uszított, az elképesztő! Mire jó ez? Milyen anya és nagymama? Holnap fogunk elmenni hozzá beolvasni! Ha pasizik is, legalább az unokákat meglátogathatná havi 1x vagy engedhetné, hogy mi elmenjünk hozzá. Főznie nem kell, a feleségem a kezdetek óta helyette főz ha összejövetel van, az alapanyagokat is mi vesszük meg a boltban.


2023. ápr. 6. 09:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
75%
"a feleségem a kezdetek óta helyette főz ha összejövetel van" - ez egyébként miért helyette főzés? Miért az ő ultimate feladata ez? Miért nem mondjuk a tied? Miért nem helyetted főz a feleséged?
2023. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%
Felháborító! Ha megadod édesanád elérhetőségét, neki is megmondom.
2023. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
64%

Jól teszi

élvezze az életet

2023. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
Igenis mondja meg! Te amúgy ilyen dackorszakos kétéves vagy? Földhöz is fogod verni magad, ha anyuka nem írja ki fészbúkra az igazat, ország-világ elé?
2023. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj, itt veletek van súlyos probléma, mert beosztanátok az idejét, az életét, az időskorát, nyaggatjátok a gyerekeitekkel, és már nyilván a töke kivan veletek.


Beolvashattok neki, aztán jó esetben elküld titeket a francba, amiért jogtalanul pattogtok neki, de ha van vér a pucájában, akkor ki is dob.


Fel nem foghatom, miért kéne bárkinek! pattannia, csak mert te meg a bátyád is védekezés nélkül szexeltetek, amiből gyerek lett - ez a TI döntésetek, oldjátok meg, de ne mással szemben támasszatok elvárásokat!

2023. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%

Itt az az oriasi kerdes, hogy miert is erzi ugy, hogy neki hazudnia kell.


Ezen tessek elgondolkozni kerdezo, mert nem veletlen.

2023. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Soha senki nem kérte gyerek felvigyázásra! Mivel egy felelőtlen típusú ember! Én és a testvérem is majdnem meghaltunk gyerekkorunkban a felelőtlensége miatt. A cigizés fontosabb volt, minthogy ne hagyjunk 1-2 éves gyerekeket egyedül a lakásban. Mindketten kórházba kerültünk. Soha eszünkbe se jutott, hogy rábízzuk a gyereket és mi elmenjünk valahova. Mai napig mindent elfelejt. Egyszer kértük meg, hogy a kis termetű kutyára vigyázzon aki benti volt, a szomszédja vitte be az udvarról este, mert elment egy barátnőjéhez hétvégére, a kutyát meg elfelejtette! Amikor hívtuk, hogy mi van a kutyával akkor ugrott be neki, hogy nála van, csak ő elutazott.

Most mondjam hogyha rábíznánk a gyereket is az autóban felejtené?

2023. ápr. 6. 12:36
 18/37 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy neked mi bajod? Hogy a nagymama éli az életét és szarik rátok? Vagy féltékeny vagy mert neki jobb a szexuális élete mint neked? 😂 Hagyd már békén és ne foglalkozz vele. Ki vagy te hogy megmondd ki hogy éljen? Intézd a saját gyerekeid mindenki mást meg békén kell hagyni. Ennyi. Itt valami hatalmas irigység van a háttérben.
2023. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%
18 kérdező, akkor meg mi az ördögért baj, hogy nem törődik az unokájával? Örülj neki. A bátyáddal minimalizáljátok a kapcsolattartást vele és hagyjátok, hadd élje az életét, ti meg éljétek a sajátotokat.
2023. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
36%

Nem jó hogy nem mondja meg az igazat, de vajon ennek mi a háttere?

Most a 18as válaszodban elhordtad majdnem mindennek, meg alkalmatlannak, meg soha nem bíznátok rá stb. Akkor miért erőltetitek? Nem lehet az hogy érzi hogy ti hogy gondolkodtok, meg érzi azt is hogy neki már sok lenne egy kisgyerek? Vagy ha ennyire fontos lepd meg hogy elmentek hozzá, mondjuk most húsvétkor. De meglepetés legyen. Egyebként ne várd el tőle hogy foglalkozzon a kicsivel. En sem várom el se a szüleimtől, se anyósoméktól. Apa itthon volt 3 hét után, de most nem jött el. Na és?! Nem kötelező, meglepődtem rajta, valljuk be picit sz.arul esett, de nem téptem le a fejét. Majd jön legközelebb...

2023. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!