Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahoteles pasiknak csodálato...

Mamahoteles pasiknak csodálatos a kapcsolatuk az anyukájukkal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 05:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
20- Nem ez lenne az első eset.
2022. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És mit írtak?? Ismerkedni akartak, vagy kotekedtek? Elképzelni nem tudom, mit lehet erre írni amit te írtál...
2022. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Én 34 éves koromig rohadtam otthon. Szégyelltem, de a kóros önbizalomhiányom miatt nem igen volt karrierem, esélyem olyan munkára, amit szeretek és pénzem is van belőle. Akkor is azért sikerült, mert a szüleimtől kaptam egy lakást. Nem vagyok erre büszke. Anyámmal vegyes volt a viszonyunk. De nem azért maradtam otthon, mert imádtam. Egyszerűen nem láttam esélyt.
2022. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%
Hol a gond velük, nem ártanak senkinek amugy.
2022. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan hű de jó keresetem, de egyedül fenntartok egy 20 négyzetméteres albérletet. Egyébként 14 éves koromban költöztem el otthonról, sokáig kollegista voltam. Én is kifogtam már mamahoteles pasit, hát az isten mentsen meg ezektől és a hisztijeiktől, ha fel kéne emelni a seggét, hogy elmosogasson... Arra sem volt képes, hogy egyedül bevásároljon. Megtanítottam, aztán meg letagadta, anyu meg azóta is piedesztálon. :D Anyu még nekem is meg akarta magyarázni, hogy mit csináljak. Köszöntem, és ebből nem kértem.
2023. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik ez a két véglet van:Amelyik pasi az anyjával lakik az életképtelen,szánni való,képtelen önálló döntést hozni-míg akik saját lakásban/albérletben/ laknak azok a megtestesült tökéletesség...Nos,elárulom,ez nem ennyire egyszerű.Én sorsközösségben élek az anyámmal,de teljesen önálló vagyok-karban tartom a lakást,minden téren:villany,víz,festés,tapétázás,erkélyfelújítás,de egy nagybevásárlás sem adja fel a leckét.

Most nézzük a másik oldalt:a pasi aki állítólag önálló mert van párja-"Béla,képes voltál hazaállítani 2 kiló lisztel?A Zsófi férje egy tízes zsugorral szokott vinni egyszerre!" "És minek vettél kólát?Megmondtam hogy ebben a lakásban nincs helye cukros löttynek!" "Képes voltál megvenni az előre csomagolt leves zöldséget,mikor a piacon 150 forinttal olcsóbb lett volna?" "Ugye nem akartál horgászni menni hétvégén?A Klári nagybátyjának a fogadott lánya fog ballagni"

És még sorolhatnám-attól nem lesz önállóbb egy férfi hogy az anyja helyett egy másik nő akarja irányítani.

2023. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!