Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahoteles pasiknak csodálato...

Mamahoteles pasiknak csodálatos a kapcsolatuk az anyukájukkal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 05:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztis, lehet csak szimplán nem akarnak albérletet fizetni.
2022. nov. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Nevetségesek ezek a "mamahoteles" kérdések. Mondjátok már meg nekem, hogy a mai világban miért baj az, ha egy nő vagy férfi sokáig a szüleivel él? Miért lett elvárás, hogy mindenkinek külön háza/lakása legyen? Még akkor is, ha azzal 30 évig minden egyes hónapban fizeti a tartozást és tele van hitelekkel.

Bezzeg az meg tetszene, ha a pasi a "mamahoteles" félretett pénzéből tartozásmentes házat tolna a s. gged alá...

2022. nov. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Hát persze. Van amelyik még izélja is az anyját. Ismertem olyat, akinek csak szimplán szülői szeretetből, gondoskodásból kiverte az anyja.
2022. nov. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
2es, nem baj, de nem is lepődjön meg a mamahoteles ha sosem lesz párkapcsolata, mert a másik fél nem szeretne szeretkezni a pasi/csaj gyerekszobájában.
2022. nov. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

4-es

Majd akkor jobban fog esni a szex, ha a 30 milliós tartozást nem sikerül fizetni (mert bármi miatt elveszítheti az ember a munkahelyét) és kopogtat a behajtó az ajtódon.

2022. nov. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

5ös, igen mert inkább a behajtó kopogjon mint a kedves mama hogy legyünk kicsit halkabbak:-D



Amúgy meg létezik olyan hogy albérlet, nem kell 30 milliós hitelekről vizionálni.

2022. nov. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%

Férfiak életük végéig "mamahotelesek" lesznek - még azok is, akiknek "egzisztenciájuk" van.


Hiába hunyt el az anyuka már sokadik éve, még mindig pótmamát keresnek egy nőben. Néha rémes, néha szórakoztató.


Persze "önállónak" mutatják magukat - ez csak a látszat.


Pénz? Saját lakás? Én olyanokkal vagyok közeli (baráti) kapcsolatban, akik pénzügyi szempontból bizonyos mértékig gyámság alá kerültek. Nem igazán van önálló döntési lehetőségük.

2022. nov. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Változó.


Ismertem olyat, akinek igen, de olyat is, akik sokat veszekednek.


Meg van olyan is, akik úgy megvoltak egymás mellett. Látszólag az anyja gondját viselte, rendszeresen sajnálkozott, mennyire leterheli a fiát az egyetem. Aztán kiderült, hogy évek óta nem járt már oda...

2022. nov. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Biztos igazuk van az önigazolóknak. Nekem is volt mamahoteles pasim, 3x annyit keresett mint én. Én fenn tudtam tartani egy albérletet, ő nem. :D Szerintem még ma is a kisszobájában lakik anyuval, így 50 környékén.
2022. nov. 29. 06:35
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
9, te meg egyedül élsz a kutyáddal és a pénzed számolod. Lehet, hogy neki jobb élete van
2022. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!