Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az a pillanat, amikor...

Mi volt az a pillanat, amikor csalódtál a szüleidben?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
Amikor 6 évesen megtudtam, hogy anyukám is szokott kakilni.
2022. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Amikor 16 évesen megtudtam, hogy apám folyamatosan csalja anyámat fűvel fával. Úgy hogy közben egész életemben azt hallgattam, hogy az őszinteség így, csak olyat csinálj, amit fel tudsz vállalni, meg az egyenes út stb. Egy világ tört össze bennem.
2022. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor apa megmondta, hogy sajnálja, amiért lánynak születtem (mellesleg a mostohaöcsémet jobban szereti - mert ő fiú).


Köszi.

2022. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Mikor nem?

Baleset után be sem jöttek a kórházba, kiskorúként apám otthagyott az utcán -(nála ha gond van konkretan káromkodva elsetal a helyszinrol aztan fel evig nem allunk szóba a masikkal, csak morog vagy ordít)- törött lábbal mondván ne nyavalyogjak, nem ilyen gyereket akartak, olyan semmirekellő élősködő(16 evesen legyek önellátó?) vagyok, mint a nagymama, ugyanúgy nézek ki, minden rossz tulajdonságát rám is kiabálták, szerintük ha hasonlítunk akkor nyilván a természetünk is..

Külsőmmel kapcsolatos oltogatások, ilyen füllel ne fogd fel a hajad, olyan elálló, orrod túl nagy, azert mentem apadhoz mert kekszemu gyereket akartam, es neked is olyan barna lett mint az enyem, keserű fintor(kosz, Anya).

Jobb időszakokban és egész piciként is érzékeltem a feltétel nélküli szeretet és törődés hiányát. Még ma is mélyen bánt.

Nekik nem kellett volna gyereket vállalni.

2022. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Metionin ***** válasza:
83%
Az egész gyerekkorom csalódásokból állt. Ígéretek, amiket sosem tartottak be, hazudozás, de legjobban az bántott, amikor mindig másnak adtak igazat, pedig nyilvánvaló volt, hogy nekem van igazam.
2022. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem álltak mellettem, hazudozás, törödés hiánya, megalázás, verés, szexuális bántalmazás.
2022. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a jovendobelim, aki tortenetesen kulfoldi volt es nem is europai, de nagyon is rendes lany, meg akart ismerkedni a szuleimmel, es ok latatlanul, elbol elutasitottak, hallani sem akartak rola, nem voltak hajlandok arra sem, hogy talalkozzanak vele legalabb egyszer. Azt teljesen meg tudom erteni, ha valaki azok utan kezdi ellenezni a gyereke valasztasat, hogy szemelyesen is megismeri a jovendobelijet, elsore elfogulatlanul viszonyul hozza, es hosszabb-rovidebb ismeretseg utan arra a kovetkeztetesre jut, hogy valamilyen komoly okbol nem tudja elfogadni az illetot (pl. alkoholista, csapodar, stb.), De latatlanban elutasitani valakit nagyon serto es rovidlato dolog. Nekem hosszu tavon tonkretette a hazassagomat, mert a felesegemben orokre benne maradt a tuske a jogos serelem miatt, es ugy erezte, az en hibam, hogy nem tudtam meggyozni a szuleimet es elfogadtatni veluk a hazassagomat.
2022. nov. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
17-es, megkérdezhetem, hogy a volt feleséged (sajnálom, hogy elváltatok :() melyik országból származik és milyen népcsoportú? Csak azért, hogy mi vezethette az előítéletre a szüleidet (nem volt igazuk, félreértés ne essék!).
2022. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
#17: Kuldtem privit.
2022. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%
17. Engem is érdekelne. Én kifejezetten örülnék jó néhány nációbeli lánynak.
2022. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!