Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Hogy mondjam meg otthon, hogy a lányokat is szeretem? Mi a megfelelő pillanat erre?19l

Figyelt kérdés

Már hét éve érzem ezt, és nagyon zavaró, hogy valahányszor lánnyal van valami, titkolózni kell. Viszont a szüleim homofóbok. Azt nem tudom, hogy kiraknának-e ha kiderülne, de szerintem inkább tőlem tudják meg, mint mástól. Csak nagy dilemma, hogy mikor tudják meg. Mert jelenleg csak alakul lannyal, az meg még olyan rövid, hogy nem gondolom, hogy említeni kéne. Ha azt mondom, hogy már volt lánnyal kapcsolatom, nem is egy, akkor szerintem az lesz a reakció, hogy belevittek a "rosszba". Ha meg annál a variációnál, maradunk, amit ők gondolnak, azaz, hogy soha nem volt lánnyal kapcsolatom, és fiúval is csak gyerekszerelem, akkor be lesz tudva annak, hogy nem tudhatom én ezt.

Persze, most mondhatom, hogy nincs közük hozzá, de nem gondolom, hogy reális ez a gondolatmenet. Amíg komolytalan, ismerkedünk, még csak pár hetes kapcsolatról van szó, persze, oké, nem mutatom be, de tegyük fel, hogy egy nő mellett állapodok meg, nővel költözök össze, ami azért elég valószínű, több kapcsolatom volt lánnyal, a lányokat sokkal jobban szeretem. Örökké nem játszhatom a szinglit, örökké nem kivitelezhető normális családi kapcsolatban, hogy nem beszélek erről, nem látogatnak meg, ha külön élek, és stb.

Ráadásul túl sok energia bújkálni, hogy jajj, ide ne menjünk,mert itt lehetnek ismerősök, akik véletlen megemlíthetik otthon.


2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
91%
Bujkálni annyira nem kell azért. Ha nem fogjátok egymás kezét, nem csókolóztok stb., akkor mindenki azt hiheti, hogy jó barátnők vagytok. Bár ez nem válasz a kérdésedre, de talán valamit segít.
2022. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ugyan ebben a helyzetben voltam évekig… Írj rám nyugodtan.


21/LL

2022. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%

Annyi különbséggel, hogy az én szüleim vallási fanatikusok is.


Előző voltam

2022. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
92%
homofóbok? Nem mondanám meg a helyedben. Ismertem egy csajt akit a saját szülei vertek össze, mert megmondta hogy leszbikus...
2022. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
16%
Négyes, úgyis megmondja. Az olyanoknak mint neki a másság kimondása, másra ráerőszakolása létfontosságú. Be kellene látniuk végre, ha nem erőszakoskodnának, akkor nem lenne annyi homofób, ahogy ők mondják. NEM az a baj, hogy másságuk van. AZ a baj, hogy ezt a másságot ráerőszakolják a világra. Ki hogy sértődik meg ezen, NEM érdekel.
2022. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
80%
5-ös, magát a legkevésbé se zavarja, hogy totálisan értelmetlenséget hord itt össze??? Ki a fene erőszakolná rá a saját homoszexuális beállítottságát egy heteroszexuálisra??? Ha akarná, se tudná, de eszébe sincs, mért akarna bárkit másra rábírni, mint ami az eredendően?
2022. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
21%
A sebtapasz is akkor faj a legkevesbe ha hirtelen letepik. Mondjuk egy csaladi ebednel ha van olyan, a leves es a masodik kozott mond azt nyugodtan kedves szuleim, b.u.z.i. vagyok, mi a masodik fogas?
2022. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
86%

A szülőket beavatni mióta ráerőszakolás??

Vagy az, hogy nem akar titkolózni?!


Menj máshova a gyűlöleteddel és frusztrációddal, hagyd békén a kérdezőt. Az, hogy kicsi a farkad nem ok arra, hogy másokat csesztess.

(#2+3 voltam)

2022. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
86%

"Négyes, úgyis megmondja. Az olyanoknak mint neki a másság kimondása, másra ráerőszakolása létfontosságú. "


Mi a ráerőszakolás? Hogy nem akar bujkálva élni? Én a kérdezőt féltem a homofób szüleitől, baromi gyorsan erőszakba fordulhat , a homofóbok nem a józan eszükről híresek, hanem az erőszakos, agresszív hozzáállásukról.

2022. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerüen leültök és elmondod, ez a jobb verzió mintha véletlen tudnák meg.
2022. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!