Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Hogy mondjam meg otthon, hogy a lányokat is szeretem? Mi a megfelelő pillanat erre?19l

Figyelt kérdés

Már hét éve érzem ezt, és nagyon zavaró, hogy valahányszor lánnyal van valami, titkolózni kell. Viszont a szüleim homofóbok. Azt nem tudom, hogy kiraknának-e ha kiderülne, de szerintem inkább tőlem tudják meg, mint mástól. Csak nagy dilemma, hogy mikor tudják meg. Mert jelenleg csak alakul lannyal, az meg még olyan rövid, hogy nem gondolom, hogy említeni kéne. Ha azt mondom, hogy már volt lánnyal kapcsolatom, nem is egy, akkor szerintem az lesz a reakció, hogy belevittek a "rosszba". Ha meg annál a variációnál, maradunk, amit ők gondolnak, azaz, hogy soha nem volt lánnyal kapcsolatom, és fiúval is csak gyerekszerelem, akkor be lesz tudva annak, hogy nem tudhatom én ezt.

Persze, most mondhatom, hogy nincs közük hozzá, de nem gondolom, hogy reális ez a gondolatmenet. Amíg komolytalan, ismerkedünk, még csak pár hetes kapcsolatról van szó, persze, oké, nem mutatom be, de tegyük fel, hogy egy nő mellett állapodok meg, nővel költözök össze, ami azért elég valószínű, több kapcsolatom volt lánnyal, a lányokat sokkal jobban szeretem. Örökké nem játszhatom a szinglit, örökké nem kivitelezhető normális családi kapcsolatban, hogy nem beszélek erről, nem látogatnak meg, ha külön élek, és stb.

Ráadásul túl sok energia bújkálni, hogy jajj, ide ne menjünk,mert itt lehetnek ismerősök, akik véletlen megemlíthetik otthon.


2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalosan nem
2022. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
86%
Az se hivatalosan szülő, hogy ha anya alkalmilag összejött egy férfival, majd teherbe esett tőle, de a férfinak nem adja tudtára, aztán összejön egy másik férfival aki felneveli és nevére veszi és mindenki tudja, hogy a lány nem a névszerinti apára hasonlít...
2022. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
0%
apaságot is a törvény állapítja meg
2022. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
86%
meg néha a DNS is.... törvények meg változnak.. pl régebben simán kivégeztek ártatlanul embereket sok esetben, ma már azért DNS minták miatt ezt a hibát nehéz elkövetni.... mert előkerülhetnek olyan DNS maradványok, amelyek bizonyítják, hogy a vádolt személy ártatlan....plusz régebben az egyház és állam nem volt szétválasztva, ma már szét van... régen nem szavazhattak a nők, ma már igen... a törvények idővel változnak...
2022. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
66%
Nos apaságnál van egy vélelem, ami megdönthető 1 éven belül. Anya pedig az aki megszüli. Az előző felvetésre visszatérve (a leszbis esetre) ha Magyarországon történt a dolog( más ország törvényeit nem ismerem) akkor ott anyuci csaja sehogyan se hozható szülő-gyermek viszonyba a gyerekkel. Anya adott (2.anya/nevelőanya így nem lehet, apa/nevelőapa meg végképp nem). Ott ilyen egymás közti "tiszteletbeli anyu" lehet mint mikor az ateista de a Corleonés keresztapa filmeket kedvelő család kinevezi a meg se keresztelt gyerek keresztszüleinek a haveri házaspárt (nem egy ilyenről is tudok)
2022. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!