Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Hogy mondjam meg otthon, hogy a lányokat is szeretem? Mi a megfelelő pillanat erre?19l

Figyelt kérdés

Már hét éve érzem ezt, és nagyon zavaró, hogy valahányszor lánnyal van valami, titkolózni kell. Viszont a szüleim homofóbok. Azt nem tudom, hogy kiraknának-e ha kiderülne, de szerintem inkább tőlem tudják meg, mint mástól. Csak nagy dilemma, hogy mikor tudják meg. Mert jelenleg csak alakul lannyal, az meg még olyan rövid, hogy nem gondolom, hogy említeni kéne. Ha azt mondom, hogy már volt lánnyal kapcsolatom, nem is egy, akkor szerintem az lesz a reakció, hogy belevittek a "rosszba". Ha meg annál a variációnál, maradunk, amit ők gondolnak, azaz, hogy soha nem volt lánnyal kapcsolatom, és fiúval is csak gyerekszerelem, akkor be lesz tudva annak, hogy nem tudhatom én ezt.

Persze, most mondhatom, hogy nincs közük hozzá, de nem gondolom, hogy reális ez a gondolatmenet. Amíg komolytalan, ismerkedünk, még csak pár hetes kapcsolatról van szó, persze, oké, nem mutatom be, de tegyük fel, hogy egy nő mellett állapodok meg, nővel költözök össze, ami azért elég valószínű, több kapcsolatom volt lánnyal, a lányokat sokkal jobban szeretem. Örökké nem játszhatom a szinglit, örökké nem kivitelezhető normális családi kapcsolatban, hogy nem beszélek erről, nem látogatnak meg, ha külön élek, és stb.

Ráadásul túl sok energia bújkálni, hogy jajj, ide ne menjünk,mert itt lehetnek ismerősök, akik véletlen megemlíthetik otthon.


2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
7%
Miért kéne bejelentened? Azt bejelentetted, hogy a fiúkat is szereted? Ezt miért kéne?
2022. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk mert az azért icipicit megszokottabb hogy a másik nemet szereti valaki, szóval azt logikus h nem kell.
2022. febr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondanám el, amíg függök tőlük anyagilag. Ennyi.


Kirakni talán nem fognak, viszont hidd el, ha tényleg gázok, akkor azt kívánnád, bár kidobnának.

2022. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
12%
Most legyek nyugodtan lepontozva, de ha szülő lennék, én se örülnék neki, ha a gyerekem a másik nemhez vonzódna. Számomra ez egy betegség, egy degeneráció. Nem azért lett ki találva a férfi és női szerep az életbe, hogy egyik másik a saját nemével legyen együtt. És nem csak a nőkre mondom, hanem a férfiakra is. Sok dolog van, amit egy nő mellett nem érhet el az ember. (Persze, nem minden pasi mellett tudná, ugyan csak, mert sok a degenerált fasz ott is). Mielőtt valaki azt gondolná hogy védem őket.
2022. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
17%
Vajon mennyire reálisak ezek a kérdések? Furcsa hogy minden napra jut egy ilyen,ahol a szülőket lehet homofóbozni.Vajon kinek állhat érdekében?
2022. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
84%
Az meg se fordul a fejedben, hogy mondjuk teljesen reális, mert tele van az ország homofób emberekkel, mint te magad is? Ha nem lennél az, nem írtál volna ilyen összeesküvés-elméletes kommentet. Ha a te gyerekedről lenne szó, vajon mit gondolnál magadban? Hát biztos nem az őszinte elfogadást, még ha ezt nem is fejeznéd ki szóban.
2022. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
95%
Elmondod nekik és kész. Ha ezért elfordulnak tőled, akkor nem kár értük. Nem normális az a felfogás, hogy mindenkit bele kell erőltetni egy keresztény társadalom által elfogadott szerepbe, ha jól érzi úgy magát az illető, ha nem. Én sem fogok csak azért férjhez menni, gyereket szülni, mert jajj, különben mit fog szólni a Marika a kisboltból, az Icuka a postáról, a szomszéd Feri, stb. Leszarom. Autista vagyok és ezt nyíltan fel is vállaltam, nemhogy a családom előtt, de még a munkahelyemen is. Nem fogok azért színészkedni, szorongani, önmagamat megtagadni, hogy a begyöpösödött, primitív emberek világképébe belepasszoljak. Ha biszex vagy hasonló lennék, azt sem titkolnám. Nem éri meg idióták miatt boldogtalannak lenni és gyomorfekélyt kapni. Ha valamelyik családtagom nem tud így elfogadni, akkor ő nem is szeret igazán, így nincs szükségem a társaságára.
2022. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
15%
27-es.Én nem szoktam homofób emberekbe futni.Annál több jóindulatú és megértő emberrel van dolgom.Nem furcsa? Ha olyan sokan vannak,csak kéne ismerjek egy párat.
2022. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
97%

"Vajon mennyire reálisak ezek a kérdések? Furcsa hogy minden napra jut egy ilyen,ahol a szülőket lehet homofóbozni"


Magyar viszonylatban reális. Én inkább azt szoktam nézni, hiány idióta jár bu.zizni a homoszexuális kategóriába....

2022. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
94%

“27-es.Én nem szoktam homofób emberekbe futni.Annál több jóindulatú és megértő emberrel van dolgom.Nem furcsa? Ha olyan sokan vannak,csak kéne ismerjek egy párat.”


Nem a 27-es vagyok, de erre muszáj reagálnom.

Igenis rengeteg homofób ember van Magyarországon. Örülj neki, ha eddig nem találkoztál sokkal. Menj el falura vagy valami Debrecenhez hasonló felvilágosult városba

2022. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!