Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg otthon, hogy...

Hogy mondjam meg otthon, hogy a lányokat is szeretem? Mi a megfelelő pillanat erre?19l

Figyelt kérdés

Már hét éve érzem ezt, és nagyon zavaró, hogy valahányszor lánnyal van valami, titkolózni kell. Viszont a szüleim homofóbok. Azt nem tudom, hogy kiraknának-e ha kiderülne, de szerintem inkább tőlem tudják meg, mint mástól. Csak nagy dilemma, hogy mikor tudják meg. Mert jelenleg csak alakul lannyal, az meg még olyan rövid, hogy nem gondolom, hogy említeni kéne. Ha azt mondom, hogy már volt lánnyal kapcsolatom, nem is egy, akkor szerintem az lesz a reakció, hogy belevittek a "rosszba". Ha meg annál a variációnál, maradunk, amit ők gondolnak, azaz, hogy soha nem volt lánnyal kapcsolatom, és fiúval is csak gyerekszerelem, akkor be lesz tudva annak, hogy nem tudhatom én ezt.

Persze, most mondhatom, hogy nincs közük hozzá, de nem gondolom, hogy reális ez a gondolatmenet. Amíg komolytalan, ismerkedünk, még csak pár hetes kapcsolatról van szó, persze, oké, nem mutatom be, de tegyük fel, hogy egy nő mellett állapodok meg, nővel költözök össze, ami azért elég valószínű, több kapcsolatom volt lánnyal, a lányokat sokkal jobban szeretem. Örökké nem játszhatom a szinglit, örökké nem kivitelezhető normális családi kapcsolatban, hogy nem beszélek erről, nem látogatnak meg, ha külön élek, és stb.

Ráadásul túl sok energia bújkálni, hogy jajj, ide ne menjünk,mert itt lehetnek ismerősök, akik véletlen megemlíthetik otthon.


2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
40.-41. Ámen!🙏🏻
2022. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként én is lehidaltam ezen rá erőszakolós szövegen..


Kicsit eszembe jut a meleg férfiak hideg diktatúrákban olvasott interjú az egyik meleg párral, hogy miután összeköltöztek és az egyikük apja is velük lakott, és ráadásul az első fizetős meleg lapot hozták létre, nem tudta azt mondani a fiatalabb tag az apósának, olyan egyszerű dolgoknál, hogy pl a régi ütött-kopott lábását kidobják-e. Pedig nyilvánvaló lehetett az apósának, hogy a fia ezzel fiatalabb férfival együtt alszik a francia ágyon, plusz a meleg újságok is elől voltak, ennek ellenére nem beszélték meg... Pedig milyen jó lenne ez.

2022. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy én 30 éves vidéken felnőtt meleg vagyok és tudjátok anyám elfogadta a dolgot és ha lesz egy komoly kapcsolatom, szeretném a páromat bemutatni én is az anyámnak.... tudjátok van 3 bátyám és nem várhatjákok el tőlem, hogy miután anyám 10 éve fokozatosan elfogadta a dolgot, hogy én úgy tegyek mintha csak egy örök agglegény lennék akinek nem lesz párja, nem, ilyet én nem játszok...


Ebbe az országba sok probléma van az őszinteséggel, és sok lefojtott, elnyomott emberrel találkozok. Ismertem olyan idős könyvtárvezető asszonyt akinek volt 3 gyereke, és az orvos férje mindegyik gyerekétől megkövetelte az orvosi pályát, az egyik lány zeneművész szeretett volna lenni, de az apja megakádályozta, aztán szépen felnőtt, elvégezte a kijelölt pályát, majd valami megtört benne és öngyilkos lett...


Volt annó első szakmai képzésen egy pszichológusnő tanárunk és ő is mesélt hasonlót, hogy egy lányt a szülei jogi pályára küldtek, végül már fizikai tünetei lettek attól, hogy ő neki ilyen nagy tervei nem voltak, hanem cukrász szeretett volna lenni. Végül a szülei belátták és ma-már a legjobb cukrász termékeket gyártja...


De több ilyenről is hallottam..


Én ezért akarok önazonosan élni és mindenki éljen így, hogy ne mondja azt, hogy én ezt nem beszéltem meg a szüleivel és majd nyugdíjas korotokban azon mormogjatok, hogy erről senkivel se tudtál beszélni, legfőbbképen a szüleitekkel nem...vagy testvéreitekkel...

2022. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
85%
Ejnye, hogy "fajtalankodnak" ezek az állatfajok! [link]
2022. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
15%
Oké,akkor állatok vagyunk mi is?Mert az eszközhasználat,széklet-visszatartás már nem csak emberi tulajdonság,sőt az ok-okozati összefüggés felismerése sem
2022. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Ő bizonyos szempontból attól, hogy beszélünk és alkotunk nagyszerű dolgokat, még állatok vagyunk és részei vagyunk a természet törvényeinek, pl hiába ugrasz be állatkertbe oroszlánok közé, hogy te vagy az evolúció csúcsán, hogy ha nincs nálad nyugtató növedék, akkor játszva megesznek vacsorára....
2022. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
Figyu szerintem te csak a figyelemre vágysz. A mai csajok 80% rágerjed a saját nemére ha olyan lábbal kell fel és mégis zömük férjhez megy. Csak megijesztenéd a szüleidet. Aki kétlaki ( begyűjti a üdvrivalgást szórakozóhelyen leszbicsókkal, lánnyal gabalyodik össze hogy tudja izgatni a férfi partnerét) az az utolsók közt beszél erről a szüleivel. Ha ott tart a dolog hogy nem akarsz családot mert csaj mellett akarod leélni az életed az persze már komolyabb téma
2022. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Tudod utolsó én se azért smárolok pasikkal, vagy szexeltem férfiként másik férfival, hogy utána tini csajok erről írják a fanfictionokat vagy hogy előttük csináltam volna, hanem azért, mert ez vonzott, tudod volt olyan, hogy 11. koromban rám tette a kezét osztálytársam tesi óra után, és nem az a kifezejetten büdös férfi szag áradt, hanem az a kellemes férfi test illata volt... és úgy bezsongtam tőle, de lepleznem kellett...


Egyébként meg lehet családja leszbiként is, nekem volt olyan leszbikus pár ismerősöm, akiknek egyik tagja valóban édesanya lett, úgy hogy egy férfi adott spermiumot amit beletettek fecskendőbe és befecskendezték neki ideális időszakban és azóta van egy kisiskolás fia a nőnek... szóval...

2022. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
6%
De ott csak egyik tag szülő
2022. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szülők....
2022. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!