Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor jön el az a pillanat,...

Mikor jön el az a pillanat, amikor szüleim nem szólnak bele mindenbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23/f vagyok és nem olyan rég mondtam el a családomnak, hogy meleg vagyok. Még nem igazán békéltek meg vele, de gondolom (vagyis remélem) idővel elfogadják. Nem olyan rég összejöttem egy sráccal, de nem mondtam még el, csak sima barátként ismerik, nem tudják, hogy együtt vagyunk. Bár mondogatják, hogy nagyon sokszor van itt, lehet sejtenek valamit. Illetve elkezdtem dolgozni egy kávézóban és szerintük az milyen nőies, miért nem keresek valami sokkal férfiasabbat, nem értik, hogy miért nem érzem ezt gáznak, és emiatt is sokszor összeveszünk.


2022. okt. 19. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz annyit keresni, hogy el tudj költözni. Ha jobban szeretik a homofóbiájukat, mint téged, akkor nem fognak megváltozni.
2022. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nemcsak a melegségeddel összefüggő dolgokba szólnak bele.
2022. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát...szerintem ha beleszólósak,mindenbe bele fognak ezután is,legjobb megoldás az elköltözés.A meleg témát pedig,ha szeretnek,el fogják fogadni a mássàgod,nekem még kicsi a fiam,de elfogadnám,esküszöm,ha eleinte nehezen is,de ő a gyerekem,szeretem,akármilyen is lesz.Ha szeretnek téged,elfogadnak,és a barátodat is.Semmivel se nőiesebb szerintem egy kávézóban dolgozni,mint mondjuk ha fodrász lennél,pl.
2022. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Sose
2022. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Soha. Remélhetőleg most megtanultad, hogy ne köss mindent az orrukra.
2022. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Soha nem hallottam még ilyet, hogy egy kávézóban dolgozni “nőies”. Szerintem, ha emiatt piszkálnak, akkor egyszerűen ne állj le velük vitázni.

Őszintén, számít-e hogy “elfogadják” a melegségedet vagy sem? Semmi közük hozzá.

2022. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el élj saját életet akkor nem fognak.
2022. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha.


Én lassan 5 éve külföldön élek, de még így is mindenbe beleszólnak. :D, persze, amikor parkolópályára teszem őket, akkor meg én vagyok a hálátlan.

Nem, csak halálosan unom a beledumát.

2022. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Amint kiállsz magadért...
2022. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!