Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt az a pillanat, amikor...

Mi volt az a pillanat, amikor csalódtál a szüleidben?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Utolag visszatekintve..

Apam volt h nagyon reszegen jott haza. Anya kizárta a hazbol ... erre a hisztire emlekszem. 4 5 eves korombol, utanna meg is halt, szval ez.

Anyara pedig akkor mikor ugy szorongtam 17 eves koromban , h a foldre huztam a matracom ott aludtam es napokat kihagyva a sulubol. Egy egeszseges anya nyilvan veszi a lapot h segitsegre lett volna szuksegem. Egyedul arra haragudhatok h tul gyenge volt, de nem hibaztatom. Kifejezetten nem csalodtam... bocs.

2022. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Amikor láttam, hogy nyaliznak a főnöknek. Olyan érzés volt, mint Kosztolányi A kulcs c. novellájában.
2022. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Amikor ki tagadással fenyegettek.
2022. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
33%
Hát utolsó inkább helyesírási szótárral fenyegettek volna.
2022. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Amikor anyukam elkotyogta tobbszor is azokat az en szemelyes dolgaimat, amiket azert mondtam el neki, mivel ugye megbiztam benne, elvegre az anyam.

Volt mar olyan is, hogy belehazudott a szemembe (tudtam az igazsagot), de nem szoltam neki. Hagytam hogy azt higyje, elhiszem a mesejet.

2022. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Mikor anyám megmondta,hogy nem szeret és sose szeretett csak a húgomat.

Most halálos beteg és irtó nehéz elengedni...még így is,hogy most is ahányszor meglátogatom,csak bánt és bánt. Még így is iszonyú nehéz..:(

2022. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Mikor szegények voltunk, és diplomásként munkanélküli voltam, vállaltam fizikai munkát, hogy megélhessünk, és ő a sárga földig alázott, hogy szégyent hozok rá, hogy melós lettem. Pedig neki vittem a pénzt, hogy ki na kapcsolják a közműveket. Ezt nem bírom elfelejteni neki.
2022. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem volt iylesmi.
2022. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem csalódtam bennük.


Ők is csak emberek s nem tökéletesek!


Ahogy én sem vagyok az.


Apámnak pedig megbocsátottam, már nem haragszom rá!


Köszönöm mindazt, amit kaptam.


(Remélem, olvassa a túlvilágról..)

2022. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Meleg vagyok. Többször is lebu.eránsozott, lebu.eránsozott a hátam mögött. Plusz gyermekkoromban eldobott egy férfiért, a nagyszüleim neveltek fel.
2022. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!