Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya bekéredzkedik a barátomma...

Anya bekéredzkedik a barátommal a közös programunkba. Gonosznak érzem magam, de nem akarom, hogy jöjjön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyelőre mindketten a barátommal a családunknál élünk, még nem költöztünk össze, de mindketten dolgozunk már, magunkat tartjuk el alpavetően.


Most volt a barátom szülinapja és vettem neki egy ilyen 1 napos szervezett buszos utazást, ami decemberben lesz, ilyen adventi témájú Zakopane-látogatást. Én ezt ilyen páros, randis, karácsonyra hangolódó programnak terveztem.


Anyával sajnos nem túl jó a kapcsolatom, állandóan marjuk egymást, jobban mondva ő engem, de azért néha én is bele tudok állni, ha felidegesít. Aztán anya most kitalálta, hogy jönne ő is (az utazási iroda csak abban az 1 időpontban szervez), meg akkor már bátyám is jönne illetve anya mondta, hogy elhívnáegy barátnőjét is. Tudom, gonosz vagyok, de én nem akarnám, hogy jöjjenek. Ha ott van az egész családi bagázs, akkor ilyen "gyerek"minőségben lennék ott, amit nem szeretnnék. Még akkor is, ha külön-külön csoportosulnánk, én a barátommal, anya a barátnőjével, ill. bátyámmal, de azért nyilván nem ignorálnánk egymást eégzs úton.


Nyilván azt sem mondhatom, hogy ne jöjjenek, mert nem akarom megbántani őket, de én ezt nem így képzeltem el, hogy családi banzáj lesz belőle. Én ezt egy romantikázós-hangolódós napnak terveztem.



2022. okt. 23. 16:22
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Ja és egyszer egy nagy veszekedésnél beszóltam neki, hogy miért minden problémája rajtam csattan, mintha én lennék a villámhárító... erre mondta, hogy igen, rajtam vezet le mindent, mert én vagyok a legközelebb hozzá. Szóval BE IS ISMERTE... komolyan, ilyenkor nagyon tudom anyát utálni. Van szerethető oldala is, de egyre inkább egy megkeseredett öregasszonnyá kezd válni... katasztrófa az egész.


Bocs, tudom most gáz vagyok, de lassan már gyűlölet van bennem, mintsem szeretet

2022. okt. 24. 21:31
 42/45 anonim ***** válasza:
96%
Silány emberpéldány az anyád. Éretlen nárcisz. Te különb vagy, minél előbb függetlenedj.
2022. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy iroda szervez ilyen programot Zakopanéba, kérd meg őket, hogy ők egy másik időpontban menjenek inkább. Így mindenkinek jobb lenne, senki se maradna ki. Bár a napnál is világosabb, hogy ketten akartatok romantikus programot szervezni, nem tudom ez anyukádnak miért nem esett le úgy kapásból...
2022. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
43: Nagyon egyszerű: mert az ilyen ember szarik bele...
2022. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira rossz anyád akkro az ingyen lakhatás se kelljen. lehet menni albérletbe és annyiszor vág gerincre a pasikád ahányszor akar.


Imádom a kérdezőhöz hasonló mérgező embereket. Nekik minden jár, a többi ember le van tojva.

2022. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!