Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim erőszakosan etetnek...

A szüleim erőszakosan etetnek engem akkor is amikor nem vagyok éhes. Ha nem eszem meg, akkor meg ordibálnak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azzal piszkálnak hogy vékony a testalkatom és egyszerűen nem bírják elfogadni, hogy nekem eleve ilyen az alakom, és bármennyit eszem, nem hízok. Ők meg nem éppen a legvékonyabb alkatok, hallom is néha hogy panaszkodnak egymásnak hogy kövérek.

2022. szept. 23. 07:22
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Reggelire mindig mást, de a legtöbbször szendvicset, tízóraira is viszek 2-3at+ müzliszeletet, ebédre meleg kaját, ami van a

vagy valamilyen gyümölcsöt (legtöbbször alma/banán/füge) aztán ebédre a menzakaját de ezt mostanában hazaviszem, mert rövidek a szünetek, utána itthon megeszem utána megint ennem kell meleg kaját hogy hízzak. Az uzsonna nagyon változatos szokott lenni nálam, mindig más, vacsorára is ennem kell vagy a maradék meleg kaját amit tényleg nem bírtam megenni, vagy 3 zsemlét vagy kiflit vagy ami van mindenféle feltéttel.

2022. szept. 23. 21:56
 22/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg nem tudsz hízni bőséges étkezés mellett, akkor azért érdemes orvoshoz menni. Lehet felszívódási zavarod, cöliákiád, vagy több minden más, egy vérkép sokat elárulna.
2022. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Miss Endzsi ***** válasza:
73%
Ez tényleg elegwndőnek tűnik, valóban meg kéne vizsgálni, mitől ilyen gyors az anyagcseréd.
2022. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
94%

42 kiló rettentően kevés, úgyhogy megértem, hogy miért féltenek és akarnak etetni.


Menjetek el kivizsgálásra, mert ez felszívódási zavar is lehet (nálam a cöliákia okozott ilyet).

Mióta diétázom, híztam 10+ kilót, és végre nem úgy nézek ki, mint akit a sírból szalasztottak.

2022. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
78%
Én is genetika miatt vagyok sovány. Minkét szülőm elég vékony. Nem voltam soha olyan aki megeszik három tányérnyi ételt ebédre, de nem ettem soha túl keveset, a napi 5 étkezés mindig meg szokott lenni. Egészen gyerek koromtól kapom a bántásokat hogy csontváz vagyok még biztos anorexiás. Volt már hogy orvos szólt be a súlyomra. Kb fél éve elkezdtem edzeni. Azóta jobb az étvágyam és többet is tudok enni. De még így is küzdök azzal hogy feljőjjenek a kilók. Nehéz olyan kalóriadús ételeket enni hogy meglegyen a kalóriatöbblet. Igaz hogy izmosodtam de a bordáim még mindig kilátszanak.
2022. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!