Napjainkban mennyire jellemző a 20-30 eves korosztalynal,hogy a szülőknél laknak?
Én most 25 vagyok és 1 év mire diplomázok utána visszont amint alkalmam lesz rá szeretnék elköltözni.
De kiváncsi lennék h mások a korosztályomból milyen helyzetben vannak ezügyben.





"mikor valaki a párját az anyja nyakára költözteti"
Az már egy másik helyzet, amikor ketten vannak. Akkor eleve a bevételük is kétszer annyi lehet (hiszen mindketten dolgozhatnak), így könnyebben mehetnek pl. albiba, és akkor az egy főre jutó kiadás is kevesebb (hiszen ugyanaz a villany mindkettőjüknek világít, stb.).










#51
Jeee, egy tanár pár együtt már ki tudja fizetni a lakbért (igaz, a rezsit meg a kaját továbbra se). :D










#54
Ugyan én nem tanár vagyok, de átlag fölött keresve, egy 30 négyzetméteres lakásban élünk luxus nélkül mert erre futja. Várom a tippeket, hogy miből kellene lentebb adni. :D















Egy egyetemi tanársegéd meg az egyetemi oktató 2 különböző dolog. Ez olyan, mint hogy azt mondod hogy egy szakos általanos sulis tanár vagy, vagy pedig középsulis tanár.
Ne keverjük már a szezont a fazonnal





"Jeee, egy tanár pár együtt már ki tudja fizetni a lakbért (igaz, a rezsit meg a kaját továbbra se). :D"
Lejjebb kell adni az igényeket: vagy te legyél tanár, vagy a párod - hogy mindketten, az már luxus! ;-)





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!