Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtehetik ezt a szüleim?

Megtehetik ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
Lett 2 db 4 es jegyem a bizonyítványomban (a többi ötös). A barátom szülei elvittek volna engem is nyaralni Horvátországba, de a szüleim most megtiltották, hogy elvigyenek, mert szerintük a barátom miatt rontottam le a jegyeimet. Azt se akarják megengedni, hogy a barátom meglátogasson, vagy hogy én menjek fel hozzá Pestre. Szerintük rossz hatással van van rám a barátom.
2022. jún. 24. 15:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik.
2022. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
92%

Egy ilyen bizonyítvánnyal szerintem nem kell szégyenkezni, szép eredmény. Viszont a szüleid dönthetnek úgy, hogy nem engednek el külföldre a barátod családjával, ehhez joguk van. Csak az indoklás faramuci szerintem, mert az elért eredményed tényleg szép.

Viszont: középiskolában el nem tudom képzelni, mi tanulnivaló van hajnal 3-ig egy-egy témazáróra. Ne csináld ezt, semmi értelme. Majd ha egyetemre mész, lesz bőven alkalmad áttanulni az éjszakát, de középsuliban???

2022. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14%
A pasijával töltött idő a tanulás rovására ment. Ezért kellett 3ig tanulni. Gondolom így gondolkodnak és igazuk is van.
2022. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
2 szaros 4esből nemigaz hogy dkkora cirkuszt kell csinalni. Mire 18 lrsz a gyerek kb kiég..mégéri..az egesz baromsag mivel a nyaralas mar nem oszt nem szoroz az eredmenyen. Nyilván megtehetik mivel a szuleid. Egyet jegyezz meg, kozepsuli utan te donts az eletedrol, akar annak az aran is hogy nem tamogatnak anyagilag mert ki fognak csinalni kb. Azert probalj meg veluk beszelni hatha..bar nem latok ra sok eselyt.
2022. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
Megtehetik elvileg.
2022. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Azért kell néha hajnalig tanuljak, mert suli után vagy szertornára megyek vagy dolgozni. Ebből a munka fakultatív, de ez csak heti 1-2 alkalom.
2022. jún. 24. 21:34
 27/29 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos megtehetik!


Sajnállak valamilyen szinten, hogy ennyire maximalisták a szüleid. Ha valaki ennyire szigorú a gyerekével ne csodálkozzon ha egyszer csak fordul a kocka…

2022. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
89%

Szertorna, munka és 2 négyesen akadnak fenn? Ezek nem normálisak!!!

Tedd el, amit gyűjtesz. Ha kell, más számlájára, de gyűjts, hogy leléphess a terrorból! Egyetemen mi lesz? Utcára tesznek, mert csak kettest kaptál úgy, hogy az a legjobb kiosztott jegy a legtöbb tanárnál??

2022. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Meg tehetik ő meg amint megteheti majd feléjük se néz..
2022. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!