Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az anya egész életében...

Ha az anya egész életében kritizálja a gyerekét, mások előtt is leégeti, azzal mit lehet tenni? Azon kívül hogy eltávolodnak egymástól.

Figyelt kérdés

Kicsi koromtól ezt művelte anyu velem, sok veszekedés volt, kértem szépen, csúnyán hogy ne tegye, már anyu nyugdíjas, nekem családom van, de ezzel a szórakozásával nem hagy fel.

Volt hogy sok ideig nem akartam találkozni vele, de nem hagyhatom őket magukra.


2022. ápr. 9. 10:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vagyok a leggonoszabb felnőtt gyerek, mert magukra hagytam a szüleim hasonló okok miatt. Ők is ugyenezt csinálták. Ha hosszú szoknyát vettem fel, apám: hogy nézel ki ebben?

Anyám is tipikus bántalmazó. Kérdező, legalább a családod ne engedd, hogy bántsa.

2022. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!