Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok ha egy anya úgy...

Mit gondoltok ha egy anya úgy elkényezteti a gyerekét(fiú) hogy 28 évesen egy poharat se képes elmosni. Alapvetőnek tartja hogy az anya csinálja? Ti a fiú gyereket bevonjátok a házimunkába?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 14:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
87%
"Azt gondolom,hogy az ilyen anya önző" Én meg azt gondolom, az ilyen nőt már gyerekként megnyomorították azzal hogy beleverték: ha nem a hímek csicskája, akkor egy értéktelen szar. Rohadt sok nőt megtörtek hogy ilyen legyen.
2022. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
2%
A fiúgyerekek mennek a frontra meghalni! A lányok meg örüljenek, hogy házimunkázhatnak!
2022. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
86%
Az megvan hogy női katonák is vannak? Egyéb kifogás a férfiak részéről a nők napi szintű kihasználására?
2022. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
14%

Igen a hivatásos állományban valóban van 1-2%nő! Ami a saját döntésük volt.

A férfiakat nem kérdezték meg Ukrajnában sem, hogy akarnak-e maradni, egyszerűen megtiltották nekik, hogy elhagyják az országot!

Nem is olyan messze tőlünk férfiak tömegei halnak meg, azért, hogy a hazájukat és a családjukat védjék!

Ti meg még ilyenkor is képesek vagytok mocskolódni, meg vergődni a nyomorult házimunkán!


Szánalmas idióták!

2022. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
90%
Aha, és mert ESETLEG egyszer bevetnek mint katonát, ez indok a nők élethosszig tartó kihasználására? Jó vicc....
2022. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
82%
Ez ugyanakkora kamu mint a "férfimunka" ami mind olyan elvétve kell megcsinálni. Amit meg naponta, az rá van lőcsölve a nőkre.
2022. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
96%
A házimunkának egyetlen olyan része van (főzés), amihez jól jön a rutin. Az összes többit abban a pillanatban tudja bárki elvégezni amikor úgy dönt(!), hogy megcsinálja. Még az elrontott vasalás is javítható néhány mozdulattal. Vagyis, teljesen mindegy mikor kezdi, legfeljebb az elején kicsit tovább tart. Az, hogy valaki nem hajlandó nekiállni nem magyarázható azzal, hogy eddig megtették helyette, ezért nem képes rá. Az csak annyit jelent, hogy eddig szerencséje volt.
2022. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 Katona Dius ***** válasza:
95%
Én is úgy lettem növelve, hogy a főzés mosás takarítás női munka. Két öcsém van, anyám mindig engem, a lányt ugrasztott, ha csinálni kellett valamit,akkor is ha beteg voltam. Mindig kérdeztem,hogy és a tesók? A válasz: ok fiúk,nekik nem kell tudni, és amúgy is egy nőnek többet kell bírnia. Egy idő után meguntam és közöltem hogy leszarom. Szépen kihívták tesokat a konyhába és megmutattam mit hogy kell. És meg tudták csinálni. Mire egyetemre mentek koliba, főzni is megtanultak rendesen. És milyen jól jött, hogy meg tudtak maguknak főzni. És nem halt bele egyik se. De még csak hallani sem hallottam a szajukbol soha, hogy hát ez női munka.
2022. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van fiam sőt menyem is

Azért tanítottam amiért úgy gunyoltak az ismerősök (háziasszonyt neveltem)minden adódó élethejzetben önálló legyen soha nem kiszolgáltatott.

Sokáig egyedül élt Tudta magának a háztartását vezetni munka melett.Söt szégyen ide vagy oda még fözni is tud.Mikor a menyemmel összeköltöztek az anyósának ell állt a lélegzete mikor a fiamat rajta kapta porszívózni a mosógépet bepakolni

Vagy ép főzni

Amelett hogy a menyemmel én is jól kijövök hát az anyával fogalmazzunk úgy nem értünk egyet

Ugyanis a fiam miatt ő is megszólt engem

Mivel az ő fia mindig az elkényeztetett koraszülött beteg gyerek volt a mai napig 37 évesen.(Ma teljesen egészséges ha csak a lustaság és a haszonhúzás nem betegség)

Igazi cseléd és rabszolga az anya és az apa is.

Ha van kedve jár dolgozni évi pár hónapot ha nincs otthon henyél a mama papa hotelban

A nővére neki a teljes ellentéte.Nincs is az a testvér szeretet közöttük mert öcsike tőle és a fiamtól is ugyan ezt várja.

Itt szerintem minden esetben az anya a felelős hogy egy életképtelen piperkőző fenhéjjázó embert nevelt.Remélhetőleg egy ilyen férfi örökre anyuci pici fia marad amíg anya él!Csak tudnám mire jó ilyen embert nevelni.

2022. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!