Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok ha egy anya úgy...

Mit gondoltok ha egy anya úgy elkényezteti a gyerekét(fiú) hogy 28 évesen egy poharat se képes elmosni. Alapvetőnek tartja hogy az anya csinálja? Ti a fiú gyereket bevonjátok a házimunkába?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 14:37
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
96%
Miért, te csak és kizárólag azt tudod megcsinálni amit 28 éves korodig megtanítottak neked?
2022. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%

12: emlékszel, pár napja az egyik kérdésben volt, hogy a huszonéves pasira rászólt az anyukája (barátnő jelenlétében), hogy megmosta-e a fütyikéjét...


GigaLOL

2022. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

#13

Na, az is kamu volt.

2022. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
:)
2022. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
94%
22 éves koromban sütöttem először fánkot. Addig sosem. Lehet, hogy csak azért sikerült mert még nem voltam 28. Füvet pedig 30 évesen nyírtam először, de sikerült. Lehet, hogy még van remény két évig.
2022. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
95%
Az anyósom tipikusan ilyen tyúkanyó. A férjem ezt kifejezetten utálta egész életében és a mai napig utálja az ilyesmi babusgatást, nagyon hamar elköltözött, teljesen önálló és önellátó. Az öccse viszont 35 évesen is minden nap otthon ebédel, anyuka mossa ki a ruháit és heti 5x ott is alszik, pedig van saját lakása. Nem csak a szülőn múlik hanem bizony a gyerek személyiségén is. Ha valakinek semmi igénye az önállósodásra azt nem lehet csak az anyjára fogni, főleg nem felnőtt ember esetében.
2022. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem gáz. A férjem mindent meg tud csinálni otthon, mert hiába van még húga is, nem volt különbség köztük. Varrni is tud, mert anyósom varrónő, minden gyerekét megtanította.


Na az egyik tesója férje ilyen "szolgalj ki mert fütyim van" típus...a hugi feldarabolja neki a répát a levesbe...egyszer rámszólt, h másszak ki az asztal mögül ebéd közben és adjak neki kenyeret, miközben a háta mögött volt. Én meg mondtam neki, h van kezed, vegyél magadnak.XD le kellett volna fényképezni a fejét.


A fiunkat is arra tanítjuk, h mindenhez érteni kell, imádja indítani a mosó- és mosogatógépet, szeret a mamával porszívózni és most kezd velem főzni is jobban. 5 éves.


Én meg tudok füvet nyírni, fát vágni, betont keverni, akármi. Nálunk nincs női-féefi munka, a.it tudunk, megcsináljuk. Mindkét húgom is ilyen. Mikor segítettem tetőt cserélni, a férjem nőrokonai ott csipákoltak, h nekem a vizecskét kellene hordanom nekik, nem a cserepet pakolni. Bah.

2022. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
96%

“Tudja, hogy férfinak születtem, ennyi.”


Attól hogy fityeg egy húsdarab a lábaid között, még nem leszel felsőbbrendű te majom

2022. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
94%
Én 40+ nő vagyok, meg sem próbálom anyámnál a mosogatást vagy hasonlót, “úgyis rosszul csinálom” és megcsinálja újra…. 20-25 éve feladtam …
2022. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
86%
Nokent azt gondolom, hogy az ilyen eljen akkor az anyjaval, ameddig lehet, mert nem lennek senki szolgaja, aztan boldogitsak egymast. :D Az ilyen nem ferfi, hanem papucsallatka.
2022. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!