Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját anyám utál. Ezt mégis...

A saját anyám utál. Ezt mégis mire véljem?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem szokott bunkó lenni, de akkor is lehet érezni, hogy nem szeret, inkább csak eltűr. Viszont amit tud, megvesz nekem, de szerintem nem ebben nyilvánul meg a szeretet.

De ha összeveszünk, akkor olyanokat mond, hogy csak a baj van velem, miért lakok még itthon (viszont ha elköltöznék az is baja lenne, mert szokta mondani, hogy üres lenne nélkülem a ház). Amikor összeveszünk szidni is szokott, mint pl hogy r.hadjak meg, illetve tegnap olyat is mondott, hogy én Isten büntetése vagyok számára, amiért megszült. Pedig nem csináltam semmi olyan rosszat, amivel ezt kiérdemelném. Csak szeretek a barátaimmal sokat lenni, és keveset itthon lenni, de nem csinálok semmi rosszat, nem is buliztam már vagy 1 éve. Viszont a vitánál felkaptam a cukrot, és azt mondtam, hogy nem tekintem az anyámnak, és hogy gyűlölöm, ha már büntetésnek tartja, hogy megszült. Ezt most kiprovokálta. Az ő szemében is látni lehet a gyűlöletet amikor ideges, mert aki szereti a gyerekét, nem beszél vele így. Illetve mostanában mindenért torka szakadtából elkezd kiabálni, ha valami épp nem tetszik neki, és csúnya jelzőkkel illet, amiket most inkább nem részletezek. A másik tesómat szereti, rá büszke, mert egyetemista, vele sosem beszélne így, még csak fele ennyire sem.

Mi a véleményetek erről? Ti ezt megtudnátok valaha bocsátani?

22/L



2021. dec. 28. 02:43
1 2
 11/18 anonymousreview60 ***** válasza:
82%

1. Anyádnak magával van baja alapvetően, és ezt a feszültséget rajtad vezeti le mint a legkézenfekvőbb személyen.

2. Azért vesz dolgokat dícsérés helyett, mert valószínűleg nem meri vagy nem tanulta meg kimutatni a szeretetét illetve az ő szeretetnyelve inkább az ajándékozás mint a simogatás és a szép szó.

2021. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Van anyád mellett férfi társ ??
2021. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

"másik tesómat szereti, rá büszke, mert egyetemista"

Akkor te nem tanulsz? Dolgozol?

Ha egyik se akkor ebben találod a választ. Otthon vagy, semmi hasznosat nem csinálsz csak vagy. Ha már egyetemre nem jársz akkor menj el dolgozni és nem tart egy isten csapásának.



Ha dolgozol, akkor meg nem kell tűrni, ott az ajtó kisétálhatsz. Kiveszel egy szobát valahol és éled az életedet.

2021. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
3%
köszi, hogy próbáltam válaszolni és nem is érdekel.
2021. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán nem vagy Isten büntetése, de ha igen akkor azért, hogy ő jobb anyjává váljon.


Végletes odamondogatásnak az a hátsó gondolata, hogy kicsuszol anyád nevelése alól, nem hallgatod meg és nem értesz vele egyet, és ez elkeseriti anyádat.


Ahelyett, hogy örülne hogy nem vagy otthonülős mint generációd többi fiataljai.


Biztosan, ha otthonülnél, akkor meg az lenne a baja.

2021. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Üdv a klubban.:) Engem is utál, ráadásul diplomám is van. Szerintem sem ettől lesz valaki ember, sőt. Anyám is diplomás, de nála rosszabb ember kevés van.
2021. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A napokban mindenkivel ugyanez van?
2021. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz anyukák élnek itt...
2021. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!