Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám jobban szereti a bátyám...

Anyám jobban szereti a bátyám ezért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Anyám nagyon fiatalon esett teherbe 17 évesen a bátyámmal és velem pedig 20 évesen apám mindig szeretett minket dolgozott mindent megtett hogy ne kelljen nélkülöznünk és nem is kellet.a szüleim soha se tettek köztünk különbséget ugyanúgy szerettek minket. De anyám mindig ordított apámmal megromlott köztük a kapcsolat de még eggyütt voltak egy ideig miattunk. 16 lehettem a bátyám 19 apám elmondta anyámnak hogy már nem szereti el akar válni de továbbra is támogatni fogja a gyerekek miatt.Anyám erre mérges lett és pofonvágta apám többször az első 3-4 pofonegyszerű tűrte utána (tényleg gyengén megcsavarta anya kezét hogy álljon már le) erre a bátyám (jóval erősebb apámnál) neki ment apámnak és jó párat behúzott neki. Apám és anyám elvaltak apám kint él Angliában évente egyszer jár haza. Elegem lett megmondtam anyámnak hogy az ő hibája az egész azóta minden megváltozott. Ha kellet valami soha nem kaptam meg 30.000 forintért akartam telefont anyám azt mondta nem.a bátyámnak kellet iPhone 200.000 körül azt megvette ha magának kellet új kocsi megvette . A bátyánmal külön anya fia programokat rendezték amire engem otthonhagytak csak ők ketten. Amikor a bátyámnak megszületett a lánya akkor anyám újjongott a legjobb baba dolgokat vásárolta stb..... .De amikor az én kisfiam született meg pont le tojta be se jött a kórházba mert hogy nem ért rá . A bátyám lánya anyám szeme fénye vigyáz rá gondkskodik róla de én és a gyerekem le vagyunk tojva.a férjem nem bírta tovább ma szóvátette anyámnak ezt anyám azt adta válaszul ha a drága lányom ne mondja azt hogy az én hibám hogy elhagyott az apja akkor ez mind nem lenne ne csodálkozzon hogy csak megtűröm a családban. Ne haragudjatok hogy ezt most írom ki de azóta sírok amióta hazaértünk és sajnálom hogy ilyen hosszú lett!

2021. nov. 18. 00:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10, ne mennyek oda mert nem akar családi ünnepeken látni de a gyerekem vigyem át mert szeretné hogy ő ott legyen


Ebbe viszont ne egyezzél bele.

2021. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek a gyerek szereti anyám és ha anyám hajlandó normálisan viselkedni a gyerekkel ha én nem megyek akkor a gyerekemért megteszem.Csak félek hogy anyám ellenem akarja uszítani a gyereket majd
2021. nov. 18. 09:01
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szinte borítékolható, hogy ellened fogja hangolni.

Én megszakítanám egy időre az anyámmal a kapcsolatot. Ha szeretne eztán az unokával találkozni, muszáj lesz leadnia az arcoskodásból és keresni a közösen élhető megoldást. Ha most behódolsz neki - azaz az unokát "megkaphatja" -, sose fogjátok megoldani/feloldani az ellenségeskedést.

2021. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyerek mint írtam imádja anyámat és mivel anyám és mi is Pesten lakunk minden nap át akar hozzá menni de csak hétvégém viszem át 3-4 órára ha eltiltanám a gyereket a gyerek is szomorú lenne és egy 5 éves gyereknek nehéz elmagyarázni miért nem mehet
2021. nov. 18. 09:10
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Le kell lépni, ki kell menni faterhoz Angliába.
2021. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha pszichológiai szemmel nézzük, nem hasonlitasz édesapádra?
2021. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem nem a te hibád. Gondolom nagyon rosszul esett neki az hogy őt hibaztattad a válás miatt. Bocsánatot kellene kérned ezért és aztán ha továbbra is ilyen lesz akkor nyugodj bele. Van egy fiad és egy férjed akik szeretnek.
2021. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!