Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mennyire segítitek...

Szülők, ti mennyire segítitek a gyermekeitek anygailag?

Figyelt kérdés

A fiam otthon lakik, 26 eves. 4 éve dolgozik. Anno megbeszéltük hogy nem kell semmit otthon fizetnie hanem sporoljon lakásra vagy házra inkább. Eleinte tenyleg sporolt is. De egy két éve katasztrofa amit művel. Elveri az osszes fizuját baromsagokra, honap végén még adni is kell neki…

Ti mit tennétek a helyemben? Mondjam meg hogy innentol kezdve nem segítjuk ha ezt folytatja?



#költekezös #gyermek
2021. okt. 5. 09:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%
Fizessen ő nektek, abból spóroljatok ti neki, vagy ajtót mutatni neki, hisz volt bőven ideje.
2021. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy én 28 éves srác vagyok és én is kérek pénzt a szülőktől meg a szuloknel lakók. Hogy miért? Nagyon egyszerű. Az albérlet arak az egekbe vannak és hülye az aki fizet egy albérletert mert az soha nem lesz az övé az a lakás. Egy lakás ára átlagban 45-50 millió Ft. Egy kertes ház meg olyan 70 milliótól kezdődik. Gyűjthet az ember vagy 20-25 évet mire eljut arra a szintre hogy igen tudok venni egy lakást banki segítség nélkül. De ehhez az kell hogy a szuloknel lakjunk és pluszban kérni is pénzt mert a saját fizetésemet felrerakom minden hónapban. És így kell élni meg egy 15 évig biztosan. Mindez azért van mert drága az építő anyag a lakás árak felmentek és sajnos egy fiatal a mai fizetesekbol nem tud venni rövid idő alatt lakást vagy házat.
2021. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!