Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne derüljö...

Mit csináljak, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés

A szüleim elvaltak. Apának elmondta, hogy leszbikus vagyok. Teljesen elfogado bolt, támogat, mellettem áll stb. Aztán megkerdezte, hogy anyának mondtam-e és mit reagált. Zavaromban azt mondtam, hogy jól fogadta, pedig el sem mondtam neki. A szüleim kB. 3 éve találkoztak egymással legutóbb. Nem rossz a viszony, csak nagy a távolság. Apukám még azt gondolja, hogy anyukám ugyanolyan elfogado, mint régen volt, pedig egyáltalán nem. Pasija miatt változott meg szerintem, bár a pasi kicsit homofob, de nem rossz ember. Nemsokára fognak találkozni a szüleim és félek, hogy ez kiderul. Mit tehetek? Amúgy anyukámmal, apukammal és mostohaapukammal is jó a kapcsolatom.

17l


2021. szept. 27. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
34%
Öndiagnózis gyakran tévútra vezet.
2021. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!