Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogyha anyám...

Mit csináljak hogyha anyám nagyon komolyan veszi az iskolámat?

Figyelt kérdés
Tegnap megfáztam,és nem mentem suliba most ert haza anyukám és mondja hogy holnap délelőtt majd csinaljam meg a hazit mert ellenőrzi. Meg ez még tavaly volt hogy az egyik tanàrom felhívta anyukamat hogy figyeljenek ram mert okos vagyok meg ilyenek és ra 1 hónapra 1est kaptam attól a tanártól és anya meg apa elkezdtek ordítani és ugy megvertek majdnem kitépték a hajamat meg ra irtak a szerelmemre hogy hagyjon engem beken mert biztos nem jo hatással van ram. meg anya így mondta a multkor:hogyha rossz jegyet hozol akkor neked veged. De komolyan ilyeneket mond már nem bírom mit tegyek?
2021. szept. 13. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Iskola pszichológus, ha van, akkor talán tud segíteni. Ha nincs, akkor az osztályfőnök, elviekben. Engem is volt, hogy vertek rossz osztályzat miatt, és behívták a szüleimet. (Persze nem apa ment - ő soha - aki büntetett, csak mindig anya, aki tartotta miatta is a hátát)

Gyerekbántalmazás még mindig nem megengedett, szülői részről sem.

2021. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kékvonal
2021. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Rendőrség

2. Felteszed a két kezed

3. Megmondod nekik, hogy aranybarátaim, jól tanulok, had csináljam már úgy ahogy én akarom, nem vagyok buta, tudom mit csinálok, egy egyes nem a világ vége, kijavítom, céltudatos gyerek vagyok, nem vagyok már óvodás.

2021. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!