Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne derüljö...

Mit csináljak, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés

A szüleim elvaltak. Apának elmondta, hogy leszbikus vagyok. Teljesen elfogado bolt, támogat, mellettem áll stb. Aztán megkerdezte, hogy anyának mondtam-e és mit reagált. Zavaromban azt mondtam, hogy jól fogadta, pedig el sem mondtam neki. A szüleim kB. 3 éve találkoztak egymással legutóbb. Nem rossz a viszony, csak nagy a távolság. Apukám még azt gondolja, hogy anyukám ugyanolyan elfogado, mint régen volt, pedig egyáltalán nem. Pasija miatt változott meg szerintem, bár a pasi kicsit homofob, de nem rossz ember. Nemsokára fognak találkozni a szüleim és félek, hogy ez kiderul. Mit tehetek? Amúgy anyukámmal, apukammal és mostohaapukammal is jó a kapcsolatom.

17l


2021. szept. 27. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó a kapcsolatod apuddal, akkor szimplán mondd meg neki, hogy anyádék mégse tudják, és légyszi ne beszéljen erről. Szerintem nem lesz semmi következménye :D
2021. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak apám nagyon mérges tud lenni, ha hazudnak neki. Kicsi koromban is leszidott emiatt, amikor azt mondtam, hogy csak 2 kocka csokit ettem, pedig egy sort.
2021. szept. 27. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

4 opciót látok: vagy megmondod apudnak, hogy figyelj Apu, nem mondtam igazat (vagy mittudomén, hogy csomagold ezt be szépen), az van, hogy Anyu(ék) nem tudja(ák).Kérlek ne mondd el nekik!

Vagy elmondod Anyudnak, tőled tudja meg és úgy csinál botrányt (vagy nem)

Vagy nem mondod el, és elmondja apád.

Vagy nem mondod el, és apádtól sem tudják meg.


Amúgy ha anyutól külön laksz, akkor szerintem sose tudja meg.

2021. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy koleszos vagyok, egyik hétvégén apuhoz, másikon anyuhoz megyek. Ez nem tudom mennyit számít
2021. szept. 27. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki ibázik, ha vállalod még jobb. Ki fog bukni előbb vagy utóbb. Akkor meg te mond el neki inkább. Vagy mond el anyukádnak :)

Itt már elmondtad nekünk...

2021. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
5: Egy anonim fórumon, ahol nincs nevünk, arcunk, személyiségünk, magánéletünk (utóbbit a normális ember nem a neten éli) bármit könnyűszerrel be lehet vallani egy gyufásdoboz ellopásától egy ember meggyilkolásáig... és itt semmilyen BTK-ba ütköző dolog nem történt... tehát az, hogy nekünk bevallotta, szerintem semmilyen követ nem ejtett le a szívéről...
2021. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%

Minek talalkoznak. Par honap båszki es nagykoru vagy! Mi az istennek beszelnenek...felnottel!! Igy nincs mirol beszelnie szetment szuloknek..


Vicc

2021. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerübb ha te mondod el, mintha siman csak emgtudná tőle.
2021. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Kamuszaga van ennek a kérdésnek. Nagyon nyomjátok.

Nincs homofóbia.

Normalitás van és abnormalitás.

Kitalálsz egy életszerűtlen történetet, hogy teszteld, mik a válaszok.

2021. szept. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Bár szerintem van homofóbia, a kérdés nekem is gyanus. Mikor az egy válaszadó tök jól összefoglalta a 4 lehetséges kimenetelt, "hírtelen és váratlanul" tök új részletek kerülnek elő, amik hogy-hogynem az egész sztorit új helyzetbe hozzák.

Megjegyzem, mostanság kell érkezzen egy másik nickről a Kérdező, hogy azon hőbörögjön, hogy egyesek gonosz módon jamunak írnak "minden kérdést".

2021. szept. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!