Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg meddig csinálja ezt anyám?

Meg meddig csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés
Anyuék evaltak 5 éve. Apa megcsalta és azzal a nővel el azóta is. Lett egy húgom is azóta, és a nővel is jó a kapcsolatunk mert amúgy normális. Hetente 1-2 napot töltök apaekkal, és anya folyton terorrizal évek óta. Hogy ne beszélgessek a nővel, hogy rossz ember, hogy kifog turni majd a húgom miatt mindenből, de ez amúgy nem igaz. Apa vett egy lakást nekem az én nevemre, és jövőre megkapom a jogsi után az autót is amit a párjával közösen vesznek.Amugy is válás után a lakást is nekünk hagyta apa, és a párja is mindig ad nekem pénzt, úgy hogy meg apa sem tudja, tok kedves, és mindig meghallgat.Persze erről anya nem tud, mert akkor menne a zsarolás.. Évek óta ez megy már gondolkodtam azon, hogy ha betöltom a 18at apaekhoz költöznek, de félek hogy anya ezt rosszul viselne.De ez már nem állapot, hogy folyamatosan kerdezoskodik róluk, csúnyákat mond, szidja...ok nélkül őket. Ha nem mondok el semmit, akkor már azzal jön, hogy én elarulom őt, ha elmondom kiforgatja, ellenük használja. Megy a vita. Apának nem is merem elmondani, mert félek, hogy balhe lenne belőle. De már gyomorgorcsom van, hogy anya figyel amikor hazaerek, és ha jó kedvem van már zsarol, hogy milyen jól érzem magam, és hogy elfelejtem mit tett a nő, és hogy elvette apát tőle...Hazudoznom kell, hogy eltelt, meg telefonoztam, nem velük töltöm azt az időt.
2021. szept. 13. 23:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Beszélni kéne vele öszintén pl.
2021. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Hozd ossze valakivel
2021. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy nem könnyű neki.

Belegondoltal?

A ferje lelepett a szeretojevel, csinalt neki gyereket, teged is kenyereznek le, fel h teged is elveszit. Persze, ezzel csak elűz, de szegemy nem taktikazik,csak erez. Nem könnyű feldolgozni ilyet.

2021. szept. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Fél, hogy téged is elveszít apud után téged is. Az ő fejében most az jár, hogy le akarod őt cserélni a "mostohaanyura", pedig őt csalták meg, ebben a szituációban ő az áldozat. Persze ettől még nem jogos, ahogy bánik veled, őszintén szerint apud helyett rajtad vezeti le a feszültséget. Üljetek le, mondd meg neki egyenesen, hogy nem fogod jobban szeretni a másik nőt, nem tekintesz rá anyukaként. Szerintem még akár füllenthetsz is, hogy csak azért vagy kedves velük, hogy anyagilag jól jöjj ki a helyzetből,lehet megnyugtatná anyudat
2021. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Négyes vagyok, bocsi a szóismétlésekért, este van már:D
2021. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Mond el anyukádnak ,hogy őt bármi is van jobban fogod szeretni ,mint a mostoha anyukádat és azt is mond el neki ,hogy neked ez rossz ,hogy állandóan csak faggat róluk és,hogy ott őt nem bantsák úgyhogy jó lenne ha már elengedné apukádat valamint kezdjen ő is új életet ,mert neked is rossz látni ,hogy ő boldogtalan :)
2021. szept. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg nem véletlen lett megcsalva.
2021. szept. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Anyád nem tudta még eddig feldolgozni a válást (és a te apádtól való eligeneítéseddel bosszút akar venni) vagy fél attól, hogy az a nő/apád téged is magához édesget, miközben ő a hibás a jelenlegi, közöttetek való feszültségért.

Emellett anyád tizedennyire lenne ilyen, ha lenne pasija.

Mondd el neki őszintén, mit érzel! Kezd a róla szóló pozitívumokkal, és fele-harmad annyi negatívat említs őróla!

2021. szept. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy elveszít, hogy jobban fogsz ragaszkodni apukádhoz és az új párjához.
2021. szept. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%

Ha eddig nem emésztette meg, sosem fogja. Egyelőre csendben maradnék, mert ha őszinte leszel, pokolla teszi az életed, de amint lehet, elköltöznek tőle.

Az én szüleim is elváltak, de tudtak kulturáltan viselkedni. Amit anyád csinál, árra nincs mentség, max. az első pár hónapban lehet érthető, de évszámra semmiképp

2021. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!