Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg meddig csinálja ezt anyám?

Meg meddig csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés
Anyuék evaltak 5 éve. Apa megcsalta és azzal a nővel el azóta is. Lett egy húgom is azóta, és a nővel is jó a kapcsolatunk mert amúgy normális. Hetente 1-2 napot töltök apaekkal, és anya folyton terorrizal évek óta. Hogy ne beszélgessek a nővel, hogy rossz ember, hogy kifog turni majd a húgom miatt mindenből, de ez amúgy nem igaz. Apa vett egy lakást nekem az én nevemre, és jövőre megkapom a jogsi után az autót is amit a párjával közösen vesznek.Amugy is válás után a lakást is nekünk hagyta apa, és a párja is mindig ad nekem pénzt, úgy hogy meg apa sem tudja, tok kedves, és mindig meghallgat.Persze erről anya nem tud, mert akkor menne a zsarolás.. Évek óta ez megy már gondolkodtam azon, hogy ha betöltom a 18at apaekhoz költöznek, de félek hogy anya ezt rosszul viselne.De ez már nem állapot, hogy folyamatosan kerdezoskodik róluk, csúnyákat mond, szidja...ok nélkül őket. Ha nem mondok el semmit, akkor már azzal jön, hogy én elarulom őt, ha elmondom kiforgatja, ellenük használja. Megy a vita. Apának nem is merem elmondani, mert félek, hogy balhe lenne belőle. De már gyomorgorcsom van, hogy anya figyel amikor hazaerek, és ha jó kedvem van már zsarol, hogy milyen jól érzem magam, és hogy elfelejtem mit tett a nő, és hogy elvette apát tőle...Hazudoznom kell, hogy eltelt, meg telefonoztam, nem velük töltöm azt az időt.
2021. szept. 13. 23:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%
Anyád irigy.
2021. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Sose lesz jobb, mindegy mit csinálsz. Nálunk a helyzet hasonló, annyi különbséggel, hogy ezek mellett lett egy párom és az anyukája is imád...

18 vagyok, amikor szóba jön, hogy elköltözök majd, megfenyegette, hogy megöli magát... És akkor ez a szép fenyegetése még...



Pár éve pl. apukám meghívott minket (a párom és engem) nyaralni, úgy, hogy külön szobát kapunk stb. és mindent őt fizetnek. Anyám hagyján hogy vitatkozott, fenyegetett de az indulás napja előtt szánt szándékkal beszedett 2 doboz gyógyszert, hogy csak azért se menjünk el apámmal nyaralni.

Megjegyzem most is vannak ilyen húzásai, pl. azt mondta ha meghívom a szalagavatómra apám, ő nem jön el, de még a ruhámat is szétvagdossa

2021. szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus anyuka veled akar bosszút állni.Nincs joga téged belekeverni ebbe a köztük váláshoz vezetett helyzetbe.Ne akarjon belőled igazságtalan bírót nevelni.Nem téged csalt meg az apád gondoskodik rólad igen példásan!!!Valószínű meg teheti anyagilag.A te mostohád számodra a legjobb potanya .Nem tudja anyád mit vesz el tőled ha ezt a kapcsolatot megszakítja.Bocs elvált szülök gyereke vagyok ,magam is elváltam.Én gyerekem apja is így lépett le.De nem vele akartam bosszút állni!Ez a viselkedés elfogadhatatlan és önző!Keressen anyád magának társat hogy kevesebb ideje legyen agyalni apádról.Nem vagy te magánnyomozó!
2021. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
12/13Ilyen helyzetbe én orvost mentöt hívnék elláttatnám, és akkor is elmennék apámmal Ne hadjátok magatokat zsarolni.!Ha rájön hogy saját magával szúr ki és nem ér el semmít abbahadja!
2021. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Válás után engem nagyszüleim neveltek.Apám szülei.Anyámat apámat mindig tisztelnem kellet.Soha nem beszélhettem róluk csunyán.Nem lettem tiltva tölük.Azt olvasom hogy anyák azért ilyenek mert férjek megcsalták őket és azzal a nővel léptek le.Akkik ezért lesznek ilyenek,Megsúgom akkor is ez van ha ex egy olyan nöt vesz el akit válás után ismer meg.Ott miért kel a bosszú?
2021. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Ossze kene baratkoztatni oket. Anyudnak sokkal nehezebb :(
2021. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%
16/16 válaszára reagálva.Miért kéne egy gyereknek az anya lelki traumák miatt szenvednie?Mitől nehezebb az anya élete?Szerintem apa teszi a dolgát anyagilag többet nyújt a gyerekének mint a legtöbb szülő mert nem teheti meg.
2021. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Anyukád nem dolgozta fel a haragot, amit amiatt érzett, hogy megcslták, elhagyták. És most rossz csatornán közvetíti.

Magában is fel tudná dolgozni, bár nehezítő körülmény, hogy az egész ott maradt az orra előtt.

Gondolom amikor neked mondja, úgy érzi, hogy kiadja magából, csak az a baj, hogy nem a megfelelő irányba. És ezért nem nyugszik. Apádnak meg a nőnek kéne elmomdania a velük kapcsolatos érzéseit, cs k akkor enyhülne.

2021. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
16%
Nő. Az egy ilyen faj. Kb 40 felett , teljesen undokká, iriggyé változnak. Haragszanak mindenre , s mindenkire. Undok egy valami lesz belőlük. Ki tudja, hogy miért? Mindjárt írják, az agyatlanok, hogy azért mert a férfi az féreg. Sajnos csak erre képesek.
2021. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. De anya pontosan tudja milliószor el lett neki mondva, hogy én nem szeretem jobban se apát se a párját jobban mint őt. Sőt ő az anyám e mindig az marad. Egyszerűen ő csinálja ezt a felesleges balhét, nálunk is ugyanez a helyzet amit űrt az egyik válaszoló hogy apa nem hozhattja majd a párját a ballagasomra, mert akkor így lezs úgy lesz. Én már unom őszintén, hogy nem lehet ezen tullepni és békésen lenni. Apai nagyszuleimhez se mehetek, mert apa nojet szeretik és voltak ott a hugommal. És anya már ebből is ügyet csinál, amikor egyértelmű, hogy ő is az unokajuk. Ha szülinapja van a hugomnak titokban viszek ajándékot mert anya kiakadna. Félek ha apának elmondanam akkor, nagy balhe lenne, és megint rajtam csapodna ez a sok sz@r..Anyának nincs párja, és nem is ismerkedik, eleinte nonstop tarskeresokon volt, aztán nem lett semmi komolyabb és feladta.
2021. szept. 14. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!