Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezeket előttem a anyám párja? Azthiszi, hogy majd én is beindulok rá?

Figyelt kérdés

Ha kint vagyok az étkezőben előttem taperolja anyám tangás seggét. Meg sokszor tesz rá utalásokat, hogy hogyan megdugta. Na nem szó szerint, de akinek van egy kis esze levágja.

De előttem.

Most felvágni próbál nekem, hogy ő mekkora kan? Mert ezeket lehetne kettesben is intézni. Keveset vagyok otthon. Csak estefelé, sokszor hétvégén máshol vagyok. Miért nem csinálják akkor?

18 éves vagyok.


2021. aug. 5. 18:45
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
22%
Valószínű, hogy téged is be akar fűzni. Minden bizonnyal egy hármas is tetszene neki. Sok pirnót nézhet(ett)...
2021. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Ja, lehet, hogy téged is elvinne egy körre, ha lány vagy.
2021. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Azért anyád se semmi hogy ezt hagyja.
2021. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Hát anyám mindig rászól. Szóval ő annyira nem akarja. De a csávó mintha direkt csinálná.
2021. aug. 5. 18:50
 5/36 anonim válasza:
89%
Elég durva sztori. Ezt már szexuális zaklatásnak is lehet venni
2021. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
99%
Leültetném anyámat, és elmondanám, hogy ez nekem nagyon kellemetlen. Neki kellene kezdeni vele valamit, ha az apád lenne, akkor sem lenne ez normális.
2021. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát nem állnék vele össze. Amúgy ha kettesben vagyunk nem utalgat, semmi szexuális tartalmú témát nem hoz fel, normális. De ha anyám ott van akkor meghülyül. És akkor előttem kezdi el mesélni a dolgokat, meg taperolja.
2021. aug. 5. 19:20
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Akkor tényleg a tulajdonjogát mutogatja anyádra.
2021. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Fúúj! Neki az intimitás mint fogalom ugylátszik nincs a listáján. De az is kérdés hogy szerelmes-e, mert egy igazán szerelmes férfi nem ugy viselkedik mint egy kiéhezett kan disznó.
2021. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
12%
Szerintetek a 8-as válaszoló tízes skálán mennyire beteg?
2021. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!