Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezeket előttem a anyám párja? Azthiszi, hogy majd én is beindulok rá?

Figyelt kérdés

Ha kint vagyok az étkezőben előttem taperolja anyám tangás seggét. Meg sokszor tesz rá utalásokat, hogy hogyan megdugta. Na nem szó szerint, de akinek van egy kis esze levágja.

De előttem.

Most felvágni próbál nekem, hogy ő mekkora kan? Mert ezeket lehetne kettesben is intézni. Keveset vagyok otthon. Csak estefelé, sokszor hétvégén máshol vagyok. Miért nem csinálják akkor?

18 éves vagyok.


2021. aug. 5. 18:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy anyukádnak akar felvágni (a logikát én sem értem, de nem tűnik olyan értelmesnek). Vagy valamilyen beteg módon úgy gondolja, hogy ezzel közelebb kerülsz hozzá vagy esetleg ezzel könnyebben elfogadod a kapcsolatukat. Vagy hasonló. De inkább nem is akarok belelátni ennek az embernek a fejébe.
2021. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
58%

Fúj!

Undorító

Szerintem nem is szerelmes az anyadba,ha veled is lefeküdne és ezt többször is kinyílvátnítja.

Csak egy kikanosodott f*szkalap,aki csak szexelni akar.

2021. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer oltsd le amikor anyád nincs ott, de úgy, hogy fal adja a másikat.
2021. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az indíthatja be, hogy van fültanúja a disznóságainak és “felvághat vele” harmadik személynek. Kisebbségi komplexusos lehet. Nem gondolnám, hogy téged is fel akarna szedni, csak egy tapló, aki nem képes kontrollálni a fétiseit. Ettől még nagyon undorító lehet, elhiszem…
2021. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
72%

#15, nyugodj már le, ezzel nem a parasztokat akarta rossz szóval illetni, plusz mi az, hogy ők adják az ételt a szánkba? A parasztok jó része magának termel.

Kérdező, egyszer ülj le édesanyáddal beszélgetni erről, mert ettől nem csodálom, hogy felfordul a gyomrod. Vagy a következő ilyen megjegyzésnél állj bele a paliba úgy, hogy ne akarjon többet ilyeneket mondani.

2021. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Jézusom ne itt veszekedjetek!

A "paraszt" csak egy szólás, nincs összefüggés közte és a földművelők között.

2021. aug. 5. 21:04
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért törölték a kommentemet, miszerint anyukádnak kellene rászólnia. Nem tudom mi szabályt sértettem ezzel, de leírom még egyszer, mert tényleg ez lenne a megoldás, és nagyon gáz, hogy anyukád magától ezt nem érzi.
2021. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
3%
Pedig ha kinyitod a lexikont, abba a paraszt jelentése a föld művelő
2021. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

18-as, az a jelentése, de nem a földművelőket szidjuk ilyenkor.

Régen a parasztok voltak iskolázatlanok, innen eredhet a mondás.

Ez manapság már nem igaz, semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Ne pattogj ilyen hülyeségen.


A normális válaszokat, köszi!

2021. aug. 5. 21:25
 20/36 anonim ***** válasza:
1%

Régen meg mindenki iskolázatlan volt. Van aki még most is az.

A közoktatást 1848-ban vezették be. Az már több mint 190 éve volt. Azóta csak az ilyen negatív jelzők tartják életben ezt a legendát hogy a parasztok bunkók és nem tudnak viselkedni.

18-as voltam

2021. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!