Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezeket előttem a anyám párja? Azthiszi, hogy majd én is beindulok rá?

Figyelt kérdés

Ha kint vagyok az étkezőben előttem taperolja anyám tangás seggét. Meg sokszor tesz rá utalásokat, hogy hogyan megdugta. Na nem szó szerint, de akinek van egy kis esze levágja.

De előttem.

Most felvágni próbál nekem, hogy ő mekkora kan? Mert ezeket lehetne kettesben is intézni. Keveset vagyok otthon. Csak estefelé, sokszor hétvégén máshol vagyok. Miért nem csinálják akkor?

18 éves vagyok.


2021. aug. 5. 18:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk biztosan elküldeném a büdös francba, hogy takarodjon a perverz dolgaival, mert nem vagyok kíváncsi a szexuális életükre.
2021. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Komolyan anyámon vagytok kiakadva? A saját lakásában nyáron miért ne lehetne alsóneműben? (főleg, hogy csak a vele azonos nemű gyereke és a párja látja).

Az más kérdés, hogy a pasi undorítóan viszonyul a dologhoz és ezesetben sem kéne letaperolni.

Amíg nem élt itt a párja én is tangában mászkáltam a lakásban. Melyik a gázabb? Ha kényelmesen vagy otthon, vagy ha a párod gyereke eőtt disznólkodsz?

2021. aug. 6. 22:46
 33/36 anonim ***** válasza:
64%

Az az élet társa nem a párja.

Amúgy most már miért nem mászkàlsz tangába? Őt nem hiszem hogy zavarná

2021. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

De engem meg zavarna. Tudod, kettős dolog.

Anyámat meg nem zavarja. (Saját pasim előtt engem sem zavarna)

Lehet, hogy ti mind télibundában ültök otthon?

Ebben a szituban szerintem nem ez a gáz, hanem a hapsi.

2021. aug. 6. 22:52
 35/36 anonim ***** válasza:
47%
Tetszel neki
2021. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
24%

Én konkrétan meztelenül mászkálok itthon télen-nyáron, nem téli bundában!


De persze nekem saját háztartásom van!


Hiába vagy megsértődve, ebben a történetben sajnos te vagy a fölösleges harmadik! Itt két szexuálisan aktív felnőtt emberről beszélünk. Anyád is csak miattad állítja le az élettársát. Ha nem lennél ott, valószínűleg a konyhapulton dugnának!


Nincs azzal semmi baj, ha anyád tangában mászkál otthon, és azzal sincs, hogy az élettársa néha megpaskolja a tangás fenekét, és kacér megjegyzéseket tesz neki. Jobb mintha szlapálna, és ütné-verné anyádat!

2021. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!