Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg meddig csinálja ezt anyám?

Meg meddig csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés
Anyuék evaltak 5 éve. Apa megcsalta és azzal a nővel el azóta is. Lett egy húgom is azóta, és a nővel is jó a kapcsolatunk mert amúgy normális. Hetente 1-2 napot töltök apaekkal, és anya folyton terorrizal évek óta. Hogy ne beszélgessek a nővel, hogy rossz ember, hogy kifog turni majd a húgom miatt mindenből, de ez amúgy nem igaz. Apa vett egy lakást nekem az én nevemre, és jövőre megkapom a jogsi után az autót is amit a párjával közösen vesznek.Amugy is válás után a lakást is nekünk hagyta apa, és a párja is mindig ad nekem pénzt, úgy hogy meg apa sem tudja, tok kedves, és mindig meghallgat.Persze erről anya nem tud, mert akkor menne a zsarolás.. Évek óta ez megy már gondolkodtam azon, hogy ha betöltom a 18at apaekhoz költöznek, de félek hogy anya ezt rosszul viselne.De ez már nem állapot, hogy folyamatosan kerdezoskodik róluk, csúnyákat mond, szidja...ok nélkül őket. Ha nem mondok el semmit, akkor már azzal jön, hogy én elarulom őt, ha elmondom kiforgatja, ellenük használja. Megy a vita. Apának nem is merem elmondani, mert félek, hogy balhe lenne belőle. De már gyomorgorcsom van, hogy anya figyel amikor hazaerek, és ha jó kedvem van már zsarol, hogy milyen jól érzem magam, és hogy elfelejtem mit tett a nő, és hogy elvette apát tőle...Hazudoznom kell, hogy eltelt, meg telefonoztam, nem velük töltöm azt az időt.
2021. szept. 13. 23:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Osszebaratkozasra esély sincs. Amúgy apaek oldaláról menne a történet, de anya biztos nem. Amúgy eleinte anya olyanokat csinált, hogy ha apa jött hogy vigyen el, kisminkelte magát, kavet főzött apának, meg kínálta kajával is, aztán ahogy telt az idő, vele is undok lett, azóta pár éve apa 2 házzal odébb vesz fel, nagyon ritkán beszélnek. Akkor is anya undorító stílusban válaszol... Komolyan arra gondoltam, hogy lehet kéne egy pshihologust neki keresni, csak nem tudom, hogy igy hozzám fel a témát neki, én szeretném ha lenne párja és boldog lenne.
2021. szept. 14. 11:15
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
Nincs valaki, akire hallgat, pl az ő szülei? Jó lenne, ha esetleg valaki elbeszélgetne vele.
2021. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sajnállak.5 év telt el vacak dolog ha az embert elhadják megcsalják de ezen már rég túl kéne lépni. Ha nem tudja magát túltenni rajta tényleg szihológushoz kéne fordulni.Mert tönkre tesz téged, és tönkre teszi magát is.Anyukád szüleinek kéne vele beszélni, vagy egy igaz barátnőjével.
2021. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
19/23Elvált nőként sem gondolok ilyet.Inkább azt hogy ne általánosítd ezt minden nőre.Nekem is néha vannak kérdéseim hogy hölgy társaim miért gondolkodnak így: 1000év múlva miért akarnak a ő gyerekével akít a tulajdonuknak tartanak bosszút állni.Ilyenkor úgy érzem a ex férjnek az ő olvasatukba csak biológiailag volt köze a gyerekhez.Meg egy jóképű pénztárca amit a végtelenségig fejni lehet.
2021. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

Apukádhoz semmiképp ne költözzél, elmondom miért:

1. Anyukád úgy megsértődik, hogy évekig hozzád sem szól.

2. A mostohaanyád lehet most jófej, mert heti 1-2x mész, de ha odaköltöznél, az már nem biztos, hogy tetszene neki.

3. Ha mégse jönnél ki velük, akkor hova mennél, ha anyukád már nem akar 'visszavenni'?

4. Ha már kaptál egy lakást, akkor miért nem oda költözöl?


Nagyon nagyon vigyázz ezzel, már volt korábban egy kérdező, aki ugyanígy az apjához költözött, a mostoha elüldözte, pedig előtte jó viszonyuk volt és az anyuka nem akarta, hogy ezek után visszaköltözzön hozzá...Nehogy 2 szék közül a pad alá essél, inkább költözz a lakásba, amit apukádtól kaptál, ha már nem bírod elviselni anyudat.

2021. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Istenem... A lakásom ki van adva, hogy később a tanulmányaimat abból fedezzem. A másik, van szobam is, és nem egyszer fel lett ajalva, hogy koltozhetek oda ha nekem úgy jobb lenne, sőt apaek szerették volna a két hetet náluk két hete anyuval lenni. Persze nekem jó lett volna de akkor anyának nem járt volna pénz utánam így ő nagyon ellenezte. Ismerem már eléggé apa párját, pont emiatt nem lehet anyával se erről beszélni mert szerinte, is csak egy ördög lehet ha apa őt szereti, biztos kimutatja a foga fehérjét és társai... Az fel sem merül anyaban se, és egyes kommenteloben is, hogy szerethet engem apa párja, rögtön a gonosz mostoha majd kiutal... Nincs miért kiutalnia, anya is tudja, hogy anyagilag is többet vitt a kapcsolatba mint apa. Mégis ő is ezzel traktal, hogy majd kisemmiz meg ilyenek..
2021. szept. 14. 12:43
 27/28 anonim ***** válasza:
72%

Szegeny anyukád, neki rosszabb.

Kéne neki egy pár, vahy segítség. Nőiességében megalaztak, megcsalták. Ezt sokan nem tudjak feldolgozni. Pl. Én sem. Nekem a barátnőim segítettek, de ez egy eletre nyomot hagy bennem. Gyerekeim előtt persze igyekszem nem osszeomlani. De ennek mar 3 éve. Mai napig borzalmas érzés amikor ott van a lányaim a szeretőből lett új feleségnél. Ő is édes aranyos a gyerekeimmel. De én utálom, atvagtak, elarultak. Persze már nem mutatom.


Kivanom, hogy tovabb tudjon lépni. Az lehet segít ❤️

2021. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne ha a saját lakásodba költöznél.Tudom spórolást az egyetemre de, így legalább nem tud anyád lelki teherrel kínozni hogy apádhoz mentél.A másik hogy a két hét váltás nem jó neki mert a pénz végett.Na látod még hasznot is akar húzni belőled.A gyerektartást neked jár csak anyád kapja.Klasz csaj vagy hogy ki mersz állni az érzéseid és a véleményed mellett.Ezt anyáddal kapcsolatba is megteheted.Attól még tiszteled őt.Emberi hangon szeretettel véd magad!
2021. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!