Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem birom elviselni apamat!...

Nem birom elviselni apamat! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Nem telik el ugy nap hogy ne szolna be, ne mondana el h milyen rondan nezek ki vagy ilyenek. Ordibal velem. Utanna 10 perc letelte utan odajon hozzam hogy “szeretlek kicsim” es megpuszil. Voltunk mar csaladterepautanal ott kozolte hogy en nem beszelek vele es szamba se veszem.

Ez csak azert van mert ilyen velem. Probalok vele kedves lenni de ha minden nap beszologat akkor mar megundorodok tole.

Altalaban neman hallgatom ahogy lecsesz. Ha meg valaszolok akkor olyat szol, hogy “mindjart ugy megpofozlak”.

/Ezt nem teszi/

Plusszban ratesz hogy mentalisan nem vagyok stabil, pszichologustol pszichologushoz jarok.

Mit tehetnek? Minden napomat elrontja es mindig elveszi a kedvem.


/ jo tanulo vagyok, nem maszkalok el otthonrol /

Ja es anyukammal a kapcsolatom nagyon szuper szoval vele nincsen baj.



2021. szept. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az ő korában nagyon megváltozna, főleg pozitív irányba. Valószínűleg frusztrált vagy valami nem 100-as nála és rajtad vezeti le, esetleg próbáld rávenni hogy ő is járjon el agyturkászhoz. Ha teheted, kerüld el és amint tudsz költözz el.
2021. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem, hogy kiírtam ezt a kérdést.

Én is ilyen vagyok/voltam az apámmal. Nem fog változni. A legjobb amit tehetsz, hogy elkerülöd, kibírod és amint lehet elköltözöl.

(Vagy anyádnak lesz elege belőle. Nálunk az történt.)

2021. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyenekt mond neked, kérdezd meg tőle, hogy most szerinte ez jól esik-e neked, vagy mi a célja azzal, hogy ilyeneket mond neked. De meg is kérheted, hogy fejezze be a beszólogatásait. Ha meg azt mondja, hogy felpofoz, kérdezd meg tőle, hogy miért, mi rosszat csináltál.
2021. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Késöbb ez csak rosszabb iranyba fog valtozni.
2021. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
A 3. voltam. Még annyit, hogy mindig meg kell próbálni értelmesen kommunikálni és megkérdezni, mi az, amit nem jól csinálsz, miben szeretné, ha változnál, stb. Lehet, hamar rájön, hogy hülyeségeket beszél.
2021. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen emberrel nem tudsz mit kezdeni, itt csak az marad h ha végeztél a suliddal elköltözöl ahogy csak tudsz mielött teljesen szétrombolna. Külön élhetsz békében és max ünnepekkor találkoztok vagy még akkor se ha nem akarod.
2021. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!