Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig is meg akartam kérdezni...

Mindig is meg akartam kérdezni azokat a szülőket akik elengedik a 14-15 éves lányaikat szórakozóhelyekre és diszkókba hogy mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Tudtok róla egyáltalán, hogy ott mi történik velül általában, vagy csak leszarjátok? 99%ban ugyan az a forgatókönyv , titeket ez nem is zavar? Ha ilyen szülő vagy kérlek ird le a véleményed, köszi !
2021. aug. 20. 11:42
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
38%
De egyébként az én korosztályomban is ment a dohányzás, a lógás, ne hogy azt hidd. Csak voltak emberek, akik figyeltek a gyerekeikre
2021. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
71%

#28

Azért gondolom azt nem jött át valahogy, hogy úgy tudok 10 olyat, hogy mutattak képet és vagy videót, vagy a lány is mesélte a dolgot.

Mondani bármit lehet, amire nincs bizonyíték vagy nem látom a saját szememmel az csak pletyka.

Amiket írtam az mind valós és igazolt. De látom neked is nehezen veszi be a gyomrod, hogy van ilyen, de sajnos van.

2021. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
68%
A fiatal lányok nagyon naivak megakarnak felelni a társaiknak és ezt használják ki a férfiak/fiúk, hogy akkor leszel felnőtt ha te is,vagy ciki gáz vagy ha nem stb. Esetleg az italába tesznek vmit vagy életében elöször találkozik alkohollal, aztán már nagyon könnyű igy lezülleni, én nem szeretném soha hogy az én lányom így járjon.
2021. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
68%
Jobb elengedni mintsem hogy helyette ellogjon bulizni stb.
2021. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
28%

A házból se engedem ki a gyerekem, amíg be nem tölti a 18-at.

Elkaphatják az utcán, beletehetnek valamit az ivólevébe, megerőszakolhatja az egyik vérleszbi barátnője, elütheti egy pedofil busz, megujjazhatják a sulivécén, partiba vághatják az öltözőben, betuszkolhatják egy autóba amíg kiviszi a kukát, beugorhat egy perverz a kerítésen amíg tereget az udvaron, elcsalhatják az erdőbe az osztálytársai hazafelé menet, kihasználhatja egy tanára osztálykiránduláson, szexuálisan zaklathatják a gólyabálon, rejtett kamerás felvételt csinálhatnak róla a Balatonon, a barátaival elmehetnek egy fiú lakására disznólkodni és füvezni, megfoghatják a csunyáját a buszon, egy rokon visszaélhet a szeretetével a családi összejövetelen és így tovább és így tovább.

A nu age rettegők hada.

2021. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
66%
#32 senki sem mondta, hogy nincs ilyen. Azt állítjuk, hogy nem a bezárás a megoldás arra, hogy ne legyen baj és azt, hogy azért lényegesen több a normális csajszi, mint azok a kiugró esetek, amiket itt soroltok. Leszarom, hogy mit tudsz mutatni 10 emberről. Én meg tudok mutatni neked 30 másikat, akikkel akkoriban lógtam és akik soha nem keveredtek ilyesmibe, különben nem lógtam volna velük.
2021. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
83%

18

Nincs igazad abban hogy más világ volt. R.banc 20,30,50 éve is volt.

Nekem bátyáim vannak akik megérték igencsak a pénzüket fiatalon. Buli, buli hátán, haverok, csajozás. Most 40 éves az egyik tehát kb20-24 éve annak hogy pl az egyik nőt aki ma már példás családanya, a faluban a járdán d.ugta meg, és még jó hogy pont egy családtag esett rajtuk majdnem át. Tehát régen is ugyanez megvolt, és normális ember szégyellné magát, de ők nem hiszem. Nem volt mobil, ezért a csajok nem egy nem kettő hanem sok vonalason hivogatta, meg jöttek a levelek. Szóval akinek viszketett, annak akkor is viszketett.

És a 17 nek teljesen igaza van a típusokról amit felsorolt, tényleg ez van.

És a hívő szülőkről meg ne beszéljünk. A legtöbb egy idióta. Csak elvárások meg tiltások vannak. Persze, hogy kifordul magából a gyerek.

2021. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogy eltűnt a kérdező.
2021. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Úgy kioktatnak mintha fogalmam sem lenne a dologokról XDD. Közben ott látom hétről hétre a 06os generációt ahogy beleszabadulnak a mindenbe. Kb a lányok 30%a megy 15 évesen , na és nekik a jelentős része olyan amit leirtam, persze vannak kivételek én elfogadom hogy ti vagy éppen a lányaitok is épp kivételek , nem kell nekem bizonygatni hogy ti erkölcsileg rendben vagytok, elhiszem nyugi.
2021. aug. 20. 14:52
 40/48 A kérdező kommentje:
#38 bocsi csak épp nem tudok minden percben válaszolgatni, elolvasni sem tudtam ezt a sok választ még , de valmikor pótolom
2021. aug. 20. 14:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!