Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szórakozóhelyet ajánlot...

Milyen szórakozóhelyet ajánlotok 15 éves lánynak Budapesten?

Figyelt kérdés
Újak vagyunk a buli témában a barátnőimmel és olyan helyre szeretnénk menni ahova korunkbeli fiúk és lányok járnak többségében és maga a hely és a környék sincs tele veszélyes alakokkal, tehát a szüleink is elengednének.
2012. dec. 31. 14:31
 1/3 anonim válasza:
maradj inkább otthon még anyuci mellett!
2012. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem vagyok már kisgyerek -.-" 15 évesen tök normális, ha az ember szórakozni szeretne


továbbra is várom a normális válaszokat :)

2012. dec. 31. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen sok feltételnek megfelelő hely szerintem nincs (és nem csak Pesten :) ). Mivel az alkohol kilőve, esti szórakozóhelyre pedig nem mehettek (korhatár, társaság, szülők...), mi lenne ha beülnétek egy kávézóba, innátok egy finom teát, aztán elmennétek moziba vagy billiárdozni? És/vagy este valamelyikőtöknél összegyűltök, esztek-isztok, filmeztek, nem alszotok, délelőtt meg mindenki haza. Az én időmben szerencsére még így ment (10 éve). :) Annyit fogsz még később bulizni, hogy talán meg is unod ;)
2013. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!