Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig is meg akartam kérdezni...

Mindig is meg akartam kérdezni azokat a szülőket akik elengedik a 14-15 éves lányaikat szórakozóhelyekre és diszkókba hogy mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Tudtok róla egyáltalán, hogy ott mi történik velül általában, vagy csak leszarjátok? 99%ban ugyan az a forgatókönyv , titeket ez nem is zavar? Ha ilyen szülő vagy kérlek ird le a véleményed, köszi !
2021. aug. 20. 11:42
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
8%
Most komolyan remélitek hogy itt lesz olyan és pont neked elmondja?:D
2021. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen csak fel kellene fogni, hogy azt terjeszteni, hogy a fiatalok csak isznak, baxnak és drogoznak, az egyik legszánalmasabb dolog. Komolyan, ideje lenne leállni a hülyeségetekkel, attól, hogy van pár hírben meg filmben ebből botrány, az emberek nagy részét elkerüli a hülyeség akkor is, ha kiskorúként már eljár szórakozni. Vagy magatokból indultok ki? Titeket kedvetekre baxtak meg itattak le annak idején, onnan a forgatókönyv?
2021. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ti itt mind normális , felelősségteljes 15 évesek voltatok, aminek örülök, örülök hogy ennyien vannak akik nem csábulnak el és nem érzik azt hirtelen hogy övék a világ, amikor elkezdenek szórakozni. Mert én a jelenben, sajnos (vagy nem sajnos), azt látom hogy sok általánosból frissen szabadult nagylány , nagylányoskodik, és a legtöbbnek elég 1-2 édes szó meg 1-2 édes koktél. A nap végén örülhet ha CSAK fogdosva lett. Továbbá egy szórakozóhely tele van ittas tahó parasztokkal, akik szintén gyakran viselkednek úgy ,a még érzékeny lelkű fiatal lányokkal ahogy nem kéne, ez elkerülhetetlen , lehet barmennyire konzervativ a lányka, ez megtörténik. Ennek is kiteszi a szülő a gyereket. De lehet csak én járok ilyen elfajult helyekre, ahol előfordulnak ilyenek gyakran. És nem nem azt mondom hogy "bezárni" kéne, csak nem egyből a legmélyebb vizbe dobni. De engem igazából nem zavar ez , sőt.
2021. aug. 20. 12:32
 14/48 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező te tudod mi történik ott?
2021. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
91%
#4 látszik, hogy csak olvastál róla :D
2021. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
4%
ITGuy jah küldjük oda a gyerekeinket neked mi 30+?
2021. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, alapvetően kétféle szülőtípus lányait láthatod ezeken a helyeken:

1. Aki tényleg le se szarja a gyerekét. Az ő lánya az, akit aztán 14 évesen minden további nélkül megdughatsz, boldogan adja oda magát, mert szeretethiánya van.

2. Aki bízik a gyerekében, és abban, hogy az elmúlt 14-15 év nevelése nem volt hiába. Az ő lányát a helyi tahók valószínűleg észre sem veszik, mert nem úgy néz ki, és nem úgy viselkedik, ami nekik bejönn. Ha mégis, ezekben a lányokban van tartás, és nem mennek velük semmire.

És van a 3.típus, aki ugyan félti a lányát, de nem bízik meg benne. Ő nem engedi el.

2021. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
71%

Mivel a kérdező nem válaszol így írok én pár sort.

Nyílván nem ez az általánosság de bőven akad ilyen is, ami nem kerül be a hírekbe.

Egyik haverom volt olyan buliba, ahol pár lányt felraktak az asztalra és konkrétan átment rajtuk mindenki (kb olyan 30 fő).

Ismerek olyan lányt is, aki amúgy katólikus hívő családból való, hogy azt hiszik a lányuk mekkora szent, meg ő még szűz. Csak én személy szerint ismerek 10 olyan embert akiknek megvolt. Ugye ez is ékes példája annak, hogy nem tud a szülő azért mindent. De mellette még ismerek pár ilyet.

De láttam már olyan videót is az egyik ismerősömről, ahol két srácot kényeztet egyszerre.

De tudok olyat is nem is egyet akiket sorra visznek elfele a bulikban, mert miért ne??

Ugye amiatt is jár el sok lány bulizni, hogy ő most fiatal, most kell élni és úgy gondolják, hogy ez is velejárója. De ugye ez nem így van. Vannak nyílván akik azért járnak el, hogy kikapcsolódjanak, de ők teljesen más kategóriát képviselnek.

Meg van az is, amit egyik haverom mesélt, hogy volt el szórakozni az egyik lány barátjával. Véletlenül a csajszi italát itta meg. Fél óra múlva már a saját hányásába feküdt, úgy hívtak mentőt hozzá. Valamit bele raktal a lány italába, csak ugye rossz helyre ment. De ez se volt benne sehol a hírekben. Sok ilyen dolog van, ami nem kap hírverést. Koliban is nem egy olyan eset volt, ahol a lányokat leitatták és szórakoztak velük, akár csoportosan is. De az ilyenekből sem lett soha semmi.

Gondolom az ilyen szituációkra is gondolt a kérdező. Egy idősebb lány/nő tudja kezelni a srácokat, vagy elővigyázatosabb. Egy fiatal már kevésbé. Volt olyan szituáció mikor a lány azért ment bele a szexbe mert cikizték, hogy nem meri, meg mekkora lúzer, meg menjen akkor haza. Ő inkább végül belement. Szóval ott akkor megcsinálták többen is, amiből lett videó is. Egy fiatal egy ilyet még lehet megcsinál, főleg ha már ivott is, egy idősebb már inkább venné a cuccát. Vagy nem is haverkodna ilyen alakokkal.

Az a baj, hogy mint ahogy az egyik válaszoló is írta, hogy mikor ő 15 volt... Hát igen. Csak nem mindegy, hogy pl 15 vagy 20 éve mikor 15 volt akkor esetleg milyen világ volt. Már lassan ciki 12 évesen szűznek lenni. Én még nem vagyok 25 éves, de mikor én is 15 éves voltam akkor még nem voltak ilyenek. Sok ismerősöm van koliból, sulikból, haverok által és szine ledöbbenek azokon amiket hallok, meg amiket látok. Mikor azért ezelőtt 5 évvel is eljöttek az elsős lányok koliba és már 1 hónap után 15-20 lány ment abortuszra, vagy volt olyan is, hogy már másnap ismerőseim mutogatták a képeket meg a videókat, hogy kivel mi volt. Az szerintem már durva. Sajnos nem a legszebb világot éljük most és ezzel sokan nincsenek tisztában. Én is szívesebben járkálnék bekötött szemmel, tudomást sem véve ezekről a dolgokról, de sajnos valahogy mindíg felhozódik.


(A haver az akivel jóban is vagyok. Az ismerős meg az, akit csak amúgy ismerek, beszélünk pár szót ha összefutunk és annyi. Csak gondoltam írok egy kis magyarázatot, nehogy az legyen, hogy biztos csak rossz körökben mozgok. Mert sajnos nem erről van szó. Kb 2000 ismerősöm van innen-onnan és rengeteg dolgot hallottam már, amire a legtöbb esetben mutogattak bizonyítékot is, hogy márpedig nem a levegőbe beszélnek. Sajnos ilyen világban élünk.)


Persze, mint mondtam vannak azért kivételek is szerencsére, az olyanoknak hatalmas tisztelet.

2021. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
25%
Én elsősegélynyújtóként dolgoztam egy nagyobb szórakozóhelyen, így elég jó rálátásom van arra mit is művelnek a 14-16 éves kislányok ha szórakozni mennek. Volt olyan akit ott szexeltek meg, majd anyuka jött balhézni, hogy megerőszakolták az ő pici ártatlan lányát(azt a lányt, ki az eset előtt vonagolva dörgölőzött ahhoz a pasihoz)
2021. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak te jársz.

Vagy komolyan azt hiszed, hogy emberek oda mennek szórakozni és ott is maradnak, ahol nem érzik jól magukat, mert félnek attól, mi lesz velük? Én értem, hogy tinik voltunk, de hülyék nem. Meg a biztiboyok sem.


És akkor ezt meg is beszéltük.

2021. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!