Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig is meg akartam kérdezni...

Mindig is meg akartam kérdezni azokat a szülőket akik elengedik a 14-15 éves lányaikat szórakozóhelyekre és diszkókba hogy mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Tudtok róla egyáltalán, hogy ott mi történik velül általában, vagy csak leszarjátok? 99%ban ugyan az a forgatókönyv , titeket ez nem is zavar? Ha ilyen szülő vagy kérlek ird le a véleményed, köszi !
2021. aug. 20. 11:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Mi a forgatókönyv?
2021. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%
Engem is érdekelne a forgatókönyv. 15 évesen voltam először koncerten a barátnőimmel. Senki sem dugott meg minket és be sem rúgtunk, szóval érdekelne a forgatókönyv.
2021. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
72%
A "forgatókönyv" csak egyes ostoba emberek agyában van!
2021. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
19%
Ha jól tudom a tudósok a szórakozóhelyek funkcióját tekintve ha állati hasonlatot keresünk rá emberi dürgőhelyszínnek nevezték amelynek célja a párosodásra alkalmas egyén megtalálása és a párzás, érdekes tanulmányokat olvastam róla pár éve.
2021. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
90%

Szülőként válaszolok. A lányom 17 éves. Évek óta elengedem szórakozni (házibuli, koncert, sátortábor, focimeccs...).

Amit te érzékeltetni próbálsz az szerencsére nem általános. Egy koncert nem egy gang bang. Én megbízom a lányomban és szerintem tud felelősen dönteni.

2021. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
89%

Engem is elengedtek 15 évesen. Tudod, mi volt a forgatókönyv? Odamentünk, lötyögtünk valami vacak zenére, néha ittunk alkoholt (szigorúan annyit, hogy otthon ne vegyék észre), aztán vagy az én apukám, vagy másé értünk jött, és mindenkit hazavitt.

Félelmetes, igaz?

2021. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom a többiekhez.
2021. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%
Elengedtek 15 évesen,ha engedélyt kértem és megbeszéltük a részleteket.. Ez a nevelés alapja.. és tudom milyen forgatókönyvről beszélsz.. az azokkal történik, akiket nem elengednek hanem azt sem tudják hol van..van különbség..
2021. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
96%

Tudott róla anyám. Egyszerű, nem 15 évesen akart az anyám lenni, mint akivel csak úgy megtörtént a gyerekvállalás, hanem előtte is olyan értékrendet nevelt belém, amivel nyugodtabban engedett el, mikor már önálló lettem.


Itt jelzem, 14 évesen már koncertekre jártam a barátnőimmel és néha szórakozóhelyre. De mesélj, mi történik ott? Komolyan érdekel. Mert engem senki nem dugott meg az első komoly kapcsolatom előtt, ami 18 éves koromban volt és nem fetrengtem talajrészegen az elmúlt 25 évben.

2021. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, léteznek olyan dolgok, hogy nevelés, meg hogy bizalom... Ha 15 évesen bezárod, azzal csak azt éred el, hogy amint kiszabadul 18, vagy ki tudja, hány évesen, turbó tempóban fogja bepótolni, ami kimaradt neki. Nem egy ilyet láttam már. Aki viszont szán rá időt és energiát, hogy már kicsi kortól beszélgessen a gyerekkel és bizalmas kapcsolatot alakítson ki vele, ott a gyerek nem lesz drogos, és nem fogja magát fűvel-fával megdugatni, mert egyszerűen nem lesz rá igénye. Persze értem én, hogy egyszerűbb tiltani és bezárni, de felénk nem ezt hívják nevelésnek.
2021. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!