Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért várja az unokákat...

Anyám miért várja az unokákat mindig, mikor tudhatná hogy nekem nem gyerekem?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, soha sem volt még barátnőm, és valószínűleg ezután sem lesz.

Anyám nem tudom, hogy miért várja az unokákat mindig. Azt mondja, hogy már mindenkinek van, csak nekem nincs gyerekem. De nem is lesz, hiszen egyetlen nő sem áll velem szóba.


A csúnya és szerencsétlen férfiak szerintem jobb is ha nem szaporodnak, nem?

Nem szeretném a gyerekemnek ezeket a selejtes géneket továbbadni. Gondolok a jövőjére, és jobb ha nem születik meg, mert az én génjeimmel csak hátráltatni fogják, de nagyon.


2021. aug. 15. 15:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, csak a nagymamámmal. Dédunokákat szeretne. Kb hetente nyaggat ezzel.


Alapvetően én is szeretnék családot, sőt, annak is meglenne a maga előnye, ha fiatalon lennék szülő, de nehéz ezt úgy megvalósítani, ha még egy randi sem sikerül. Ugyanis én is sikertelen vagyok a lányoknál. Hogy miért, illetve hogy hogyan próbáltam tenni ez ellen, nem írom le, mert gondolom úgysem érdekel senkit egy huszonéves srác panaszáradata.


A lényeg, hogy próbáld elengedni a füled mellett. Tudom, nehéz, de vitatkozni anyukáddal felesleges. Ő másképp lát téged, mint egy vadidegen nő, ő szeret, szépnek tart, mert a gyereke vagy, akkor is, ha amúgy nulla férfiassággal és vonzerővel rendelkezel.


21F

2021. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonymousreview60 ***** válasza:
35%

#31: Te még sem önismeretben, sem anyagiakban nem állsz ott, hogy gyereket akarjál, de majd annak is eljön az ideje. Értem, hogy szar érzés, hogy "nincs" szerencséd a lányoknál", de ez is változhat. Meglepően nem alfahímek élnek egészen klassz csajokkal házasságban. Neked még van 3-5 éved, hogy saját erőből próbálkozz ezt kijavítani.

Kérdező: Neked nincs. Ahhoz, hogy a korosztályodban próbálkozhass, egyre jobb és férfiasabb kiállás, valami az életben előrehaladást kell felmutatni. A korosztályodban a csajok már házasodni kezdenek.

Az, aki ennyire szerencsétlen a nőknél, az jellemzően a szakmájában sem halad előre, csak parkol.

Komoly önfejlesztésbe kell kezdened, különben 35 évese sírod tele a párnát, mint én, hogy se karrier, se nő, se gyerek, se Élet. Ez kib@szottul szar érzés, ne akard átélni! Menj pszichoterápiára, ami segít magaddal szembenézni. Drága. Lehet, hogy vajaskenyéren kell élned egy darabig miatta vagy 2 munkát vállalni, de megéri. Már megint nem párkapcsolatban vagyok, de lassan haladok. Ehhez önmagammal kellett szembenéznem, ami magamtól nem ment, csak a terápia tudta ezt megtanítani. Barátok is megfelelőek erre, de az, aki olyanokat ír, mint te, annak nincsenek vagy nincsenek ennek megbeszélésére alkalmas barátai.

2021. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"Az, aki ennyire szerencsétlen a nőknél, az jellemzően a szakmájában sem halad előre, csak parkol."


Magyarán azt mondod,hogy csak annak van esélye,aki nem reked meg egy szinten?


Merthogy rengeteg szakmában nincs előrelépési lehetőség,stb.

Ha valaki tanár pl,az hová fejlődjön.


Na,és akkor visszatérünk oda,ahonnan indultunk.

Akinek nincs pénze,az lemarad.


Márpedig nem lehet mindenki karrierista.

2021. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki jellemzően karrierista,vállalkozó az meg pont,hogy nem fog lehorgonyozni egy nő mellett.


Se házasság,se nő,se gyerek?


Most komolyan,ha valakinek ezek nincsenek ássa el magát?


Vannak más dolgok is az életben,és hát attól,mert 28 évesen sokan már házasok,nagy részük 38 évesen elvált lesz.

Na,majd azokból válogathat a kérdező is,akik beérik már kevesebbel is.

2021. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

"Az, aki ennyire szerencsétlen a nőknél, az jellemzően a szakmájában sem halad előre, csak parkol."


Ez nem hiszem, hogy így lenne.

Egy régi középiskolai tanárom, aki ma már 60 éves, és most már egyetemi oktató, 4 gazdasági diplomája van, PHD-je is van, és soha sem volt nője, soha sem látták nővel! Mondjuk a külseje alapján nem is csodálkozom :D De ennek ellenére nagyon kedves ember és ő volt a legjobb tanár.

2021. aug. 16. 16:33
 36/36 anonymousreview60 ***** válasza:
27%
#35: Pontatlanul fogalmaztam. Kell az emberbe önbizalom és ambíció. A nőzéshez is, a karrierhez is. Nincs egyértelmű összerendelés köztük, de viszonylag erős.
2021. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!