Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért várja az unokákat...

Anyám miért várja az unokákat mindig, mikor tudhatná hogy nekem nem gyerekem?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, soha sem volt még barátnőm, és valószínűleg ezután sem lesz.

Anyám nem tudom, hogy miért várja az unokákat mindig. Azt mondja, hogy már mindenkinek van, csak nekem nincs gyerekem. De nem is lesz, hiszen egyetlen nő sem áll velem szóba.


A csúnya és szerencsétlen férfiak szerintem jobb is ha nem szaporodnak, nem?

Nem szeretném a gyerekemnek ezeket a selejtes géneket továbbadni. Gondolok a jövőjére, és jobb ha nem születik meg, mert az én génjeimmel csak hátráltatni fogják, de nagyon.


2021. aug. 15. 15:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
jézusom.. keress fel egy szakembert.
2021. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
próbáltad már nem sajnáltatni magad?
2021. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Hát mondd el neki akkor nem fogja várni
2021. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem a génjeidben van a baj, hanem a fejedben. Ilyen gondolkodással tényleg nem vagy apának való. Ha tényleg megszületne a gyerek, a saját hibáidat vagy vélt hiányossâgaidat vetítenéd ki rá. Viszont szakember segítségével lehet kiderülne, hogy nem is vagy olyan defektes mint hiszed.
2021. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes mindenesetre az az anyuka is,aki bár még nem volt kapcsolata a gyerekének,de már unokákat vizionál.


Valószínűleg az ilyen szülővel is baj van,amiért a gyerek ilyen önbizalomhiányos lett.

2021. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Bölcs belátás kérdező, bárcsak többen lennének ennyire gondolkodók, mint te
2021. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

Garantálom, hogy nem a külsőddel van a gond hanem az önbizalomhiányoddal.

Jó hír, hogy az önbizalomhiány kezelhető például pszichológus segítségével.


Anyukádat valószínűleg úgy nevelték, hogy a gyerek a minden és elleni kell tehát nem fogadja el ha valakinél nem így lesz.

Orvosok szerint én meddő vagyok be is mutattam róla a papírt de szüleim még így is az unokát várják mondván, hogy az orvosok semmit sem tudnak. Ott van, le van írva, le van pecsételve és más doki is ugyanerre jutott de nem fogadják el.

2021. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel a hozzáállással és életfelfogással tényleg ne várja már.
2021. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem van ismerősöm(nő) aki téyleg nagyon-nagyon csúnya(torz arc, 150 cm magas 34 kilós, igénytelen kinézet zsíros hajjal, állandó testszaggal stb) mégis lett férje és gyereke. Ráadásul nem is rossz férje, és boldogok, szeretik egymást.


Ha akarsz párkapcsolatot, tegyél érte, járj edzőterembe, vegyél divatos ruhákat, vágass frizurát,és ne süssön belőled hogy szerencsétlennek érzed magad, hidd el, neked is lesz párod.

2021. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

Most nem védeni akarom a kérdezőt,de azért ne tegyünk úgy,mintha nem egy felszínes világban élnénk.


Vannak olyan dolgok,amik baromi hátrányosak,és nem vonzóak.


-pl extrém elhízásra való genetikai hajlam

-alacsonyság

-szorongó személyiség


persze lehet ezeken javítani,de elég nagy hendikeppel indulnak azok,akiknek valamilyen rossz tulajdonságot kell leküzdeniük,pláne van,amin változtatni sem lehet.

Jó eséllyel ezt a gyerekek örökölni fogják.


Pl ha két kövér ember összejön,jó eséllyel a gyerekük is kövér lesz.

És hiába mondom neki,hogy ez nem baj,a gyerekek már csúfolni fogják,elindul az önbizalomhiány kialakulása.

Persze ezen lehet dolgozni majd felnőttként,csak őszintén ki kíván ilyen életutat a gyerekének?


Az a baj,hogy általában pont ennél rosszabb tulajdonságokkal élő emberek nem döntenek a gyermektelenség mellett.

Pl buta,agresszív emberek,ahol a családban rengeteg az alkoholista.

És ez generációról,generációra megy tovább.


Ma pedig a sikerességhez kell egy jó adag gátlástalanság is.

Erre épül a rendszerünk.

2021. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!