Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért várja az unokákat...

Anyám miért várja az unokákat mindig, mikor tudhatná hogy nekem nem gyerekem?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, soha sem volt még barátnőm, és valószínűleg ezután sem lesz.

Anyám nem tudom, hogy miért várja az unokákat mindig. Azt mondja, hogy már mindenkinek van, csak nekem nincs gyerekem. De nem is lesz, hiszen egyetlen nő sem áll velem szóba.


A csúnya és szerencsétlen férfiak szerintem jobb is ha nem szaporodnak, nem?

Nem szeretném a gyerekemnek ezeket a selejtes géneket továbbadni. Gondolok a jövőjére, és jobb ha nem születik meg, mert az én génjeimmel csak hátráltatni fogják, de nagyon.


2021. aug. 15. 15:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, a legrondább csávónak a környezetemben modell-alkatú csaja van, pedig nem is pénzes a srác. Viszont óriási fazon, a nyavalygás távol áll tőle...
2021. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem a génjeidben van a hiba, hanem a világlátásodban. De ezt is át tudnád adni a gyerekednek, és lenne egy lelkileg sérült gyereked, akiből aztán lelkileg sérült felnőtt lenne, aki járhatna pszichológushoz a szülői tevékenységed hatására...SZóval mi lenne, ha megkímélnéd ettől őt is, meg magadat is, és inkább elmennék te pszichológushoz? Mert isten bizony, szükséges van rá!
2021. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
21 es miért nagy fazon?
2021. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
2%

#21


Vagy csak azt hiszed,hogy csóró.


Nem mindenki vesz drága holmikat,amivel mások számára kifejezi,hogy tehetős.


Mert egy modell alkatú csaj,aligha fog csak azért összejönni valakivel,mert milyen nagydumás.

2021. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Terápia, terápia, terápia.

Felteszem, hogy nem troll a kérdező. Kérdező, a lelkivilágod az, ami miatt nem találsz párt. Van egy 170 cm-es kollégám egy tök mutatós feleséggel és szombati táncpartin is van egy srác, aki mindig más csajjal van, és eszméletlenül pörgeti őket.

Nyitnod kell a világra stb. A legelső lépés, hogy keresel pszichoterapeutát (12.000 Ft/45 perc), és elkezded feltárni a bajodat és megoldani a terapeuta segítségével. Amikor ezzel már negyedúton vagy, akkor majd meglátod, hogy mi mindent kell még tenned (edzés, más öltözködés, hobbik stb.).

Az, hogy mitől lettél ennyire pesszimista, sok indoka lehet, de ezek nagy részén túl lehet lépni. A jelenlegi állapotodban nincs más megoldás, mint a terápia, mert anyáddal nem mered/tudod megbeszélni, barátod nincs, a saját magadban való gondolkodás eddig sem vezetett sehova.

2021. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
46%

Ja,mert az ilyen embereknek van biztosan van 12 ezer Ft/alkalomra:)


Inkább vegyen otthonra pár súlyzót,az olcsóbb.

2021. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Valóban sok a 12.000 Ft/alkalom, de nincs más út. Az ő esetében a súlyzó segít a férfiasabb izomzat kialakításában - kell is az edzés, mert a jobb kinézet növeli az önbizalmat -, de a mentális bajokat nem szünteti meg. Ha kell, akkor egy darabig parizeres vajas kenyeret kell enni stb., de ennek ez az ára.
2021. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Van ingyenes pszichológus is
2021. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#28: A TB által fizetett 4 alkalom nem elég erre. Arra elég, hogy a kérdező belássa, tényleg terápiára kell járnia.
2021. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=8vni3zjQVos


Mielőtt még jönne a kérdés, hogy mit linkeltem, juss el a videoban oda, hogy a srác elmondja, honnan indult és hova sikerült jutnia... innentől meg jön az, hogy minden fejben dől el először.

Ha akarsz változni és elérni dolgokat akkor sikerül, ha az önsajnálat a legtöbb ameddig eljutsz a gondolatok terén, akkor ténylegesen így amradsz.

2021. aug. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!