Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám beszólt, amikor kikértem...

Apám beszólt, amikor kikértem magamnak, akkor pedig megsértődött. hogyan értethetném meg vele hogy ő volt a bunkó?

Figyelt kérdés

Röviden: megkérdezte hogy lenne-e kedvem hétvégén meglátogatni a távolabb élő nagyszüleimet vele, amire mondtam hogy bocsi, de fodrászhoz van időpontom.

Erre ő: minek, úgyis úgy néz ki a hajam mint a rőzse.

Mindig is száraz, göndör hajam volt, de most egy betegség miatt 3 fajta gyógyszert szedek, ami miatt kb csomókban hullik a hajam, tehát elég érzékeny vagyok a témára és ezt ő is tudja.

Megmondtam neki hogy nem kértem tanácsot, köszönöm erre felállt és elment.

(nem lakunk együtt már)

azóta nem beszél velem és a nagyszüleimnek azt mondja én bántottam meg őt.


2021. júl. 22. 13:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%
Apád tahó módon reagálta le, hogy neked a tollbodorítás lényegesebb mint a nagyszüleid. Magyarán: te se vagy különb kérdező...
2021. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
Fodrasz utan is el lehet menni nagyszulokhoz. O volt a bunko, te beteg is vagy raadasul es o ezzel kapcsolatban mondott serto dolgott alkor ki nem ha o a bunko? Hulyek itt az emberek. Es mondtad a nagyszuleidnek hogy mit mondott apad? Apd meg ne legyen ovis…
2021. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
17%
Ja, ja- mert az a hozzáállás hogy szarok az öregekre, a fodrászt fontosabb, véletlenül se megyek másik időpontra, rendben van.
2021. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

#13

Mert akihez nem tudsz elmenni egy hirtelen benyögött időpontra, mivel akkor dolgod van, az azt jelenti, hogy arra az emberre szarsz?

Én sem tudtam tegnap elmenni a nagymamámhoz, mert mást csináltam. Ma meg elmentem hozzá.

Olyan hülyeséget beszélsz...

2021. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%
Az megvan hogy TÁVOL élő nagyszülőkről van szó,, nem arról hogy hopp, holnap beugrok? A kérdező egyszerűen bemutatta mennyit ér neki a családja-semmit. Én megértem az apát hogy berágott érte hogy a fodrász fontosabb.
2021. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

#15

Annyira nem élhetnek távol, ha az apa úgy gondolta, elég 3 nappal előtte megszervezni...

2021. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%
Úgy látom mindketten szerettek megsértődni, ti tudjátok, hogy mi van a háttérben.
2021. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem mi ez a nagyszülő mánia. Egyetértek azzal, hogy tisztelni kell az időseket, és rengeteg olyan időst ismerek akiket a legjobb barátaimnál jobban tisztelek, de a nagyszüleim alávaló emberi hulladékok, egész életükben azok voltam. Látogassa megőket aki szereti őket, hogy aztán mocsmolódjon a férge szokás szerint. Én nem járok fodrászhoz meg ilyesmikhez, de lehet megfontolnám, ha ez kimenekítene a nagyszülőktől.

18/L

2021. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát én alapból úgy gondolom, hogy másnak nem illik programot szervezni, főleg nem úgy, hogy már kvázi az időpont is adott, szóval én teljesen megértelek. Arról nem is beszélve, hogy a nagyszülőknek gondolom oly mindegy hogy mikor mentek látogatóba, egy fodrásznál meg min 2 heteket kell várni egy új időpontra. Az már csak hab a tortán, hogy csak azért szólt be a saját lányának, mert nemleges választ kapott. Egész egyszerűen meg kellett volna kérdeznie hogy máskor van-e kedved és ha van akkor te mikor vagy szabad.
2021. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

előző hétvégén voltam a nagyszülőknél... igaz nem apámmal, mert neki annyi a nagyszülőzés hogy a laptopján nézi a filmeket a szobájában egész nap, én meg a mamáékkal vagyok.

a fodrászhoz meg júniusban kaptam időpontot július 27-ére. nem mindenki a helyi birkanyíró ollókezű edwardhoz jár.

2021. júl. 22. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!