Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most miért kell ezen megsértődni?

Most miért kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Dolgozatot írtam a szobába ülve, anya meg telefonált a konyhába, csak olyan hangerőn, mintha mellettem beszélt volna kicsit hangosabban. Én meg szóltam neki, hogy halkabban már, mert dogát írok. Oszt ezen megsértődött, hogy mennyire rossz, hogy engem idegesít az, hogy itthon van... Ami igaz, de igyekszem nem éreztetni vele. Például benyitogat, hogy akarok-e vele csinálni valamit, kérdezgeti öt percenként, hogy meddig van órám, meddig akarom használni a laptopot... Konkrétan nem lehet tőle koncentrálni. De soha nem vágtam a képbe, hogy amúgy nagyon irritáló... Csak annyit kértem, hogy halkabban telefonáljon, mert dogát írok


Mit kell ezen megsértődni?


2021. ápr. 21. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Inkább ne szólj, abból csak a baj van
2021. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

az én anyukám is állandóan benyitogat, pedig már letisztáztam neki, hogy mettől meddig vannak óráim, de mintha nem értené meg.


szerintem próbáld meg átvészelni, ameddig ezen duzzog, mert teljesen felesleges ezen összevesznie veled, plusz akármit mondanál, biztos kiforgatná a szavaidat.

2021. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem felesleges volt ezen megsértődnie. Ha legközelebb itthon lesz próbáld meg figyelmen kívü hagyni ha órátok van
2021. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem tisztel téged, se a "munkádat".

Nekem nem okoz lelki törést, ha a lányom leszól a galériától, hogy most csitluljak, a telefont is lenémítom.


Egyhamar nem lesz ennek megoldása, majd te legyél szeretőbb szülő, ha eljön az ideje.

Nálam is így volt.

2021. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
ajtót eltorlaszol, és kiírod az ajtóra, hogy mettől meddig van órád.
2021. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Ne törődj vele. Holnaptól amit főz azt se edd meg. A szennyesed magad mosd ki. Egy hét és észre veszi,hogy haragszol.
2021. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 szóval ha zavarod a gyereked tanulmányait, akkor az az ő hibája... Értem. :)
2021. ápr. 21. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Nem zavarom. Az én gyerekeim már nagyok. De, sosem kötözködtek velünk.

Most az lett a bajod, amit írtam?

Nem tudsz főzni, mosni? Anyu csekédnek jó?

2021. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
#8, nem az a baj, hogy írtál. Az baj, hogy suttyó vagy.
2021. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!