Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megsértődnek, ha...

A szüleim megsértődnek, ha nem nézek velük filmet??

Figyelt kérdés

Ha nézünk közös filmet, én nem mindig szeretnék, inkább egyedül szeretem nézni a filmeket. Erre a szüleim megsértődnek, hogy: hát persze, soha nem néz velünk...stb.

Mi a franc???

Ez a legnagyobb gondjuk, hogy nem nézek velük olyan filmet amit nem szeretnék.

Miért gond, ha nem magam nézem???

Ez nem normális szerintem.

Mit csinalnjak?


2021. jan. 16. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem halnál bele, ha néha örömet szereznél a szüleidnek egy közös filmnézéssel, vagy igen!?
2021. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Mit csinálj? Néha egy filmet nézz meg velük.
2021. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

A kerdezo gondolom tini, majd kinovi, legalabbis remeljuk.


Hetente- kethetente 2 orat egyebkent nyugodtan ki lehet birni, nem fogsz belehalni. Gondolom nem minden egyes nap ketszer akarnak veled leulni filmezni.

2021. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha kéthetente néznének. De minden nap. Mivel tanárok mindketten, minden este van idejük filmet nézni. És én nézek velük, pl egy héten kétszer. De hagyjanak már minden nap!
2021. jan. 16. 20:55
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Mièrt kellene ha nem akar?
2021. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Hol dolgoznak? Nem keresnek munkaerőt a suliban?


A tanár barataimnak jó lenne egy ilyen munkahely, ahol minden este van idő filmet nézni és nem kell esszéket stb javítgatni. :D

2021. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Hat en meg nem talalkoztam olyan tanarral, aki csalad mellett raer filmezgetni minden egyes este. Max ha nyugdijas tanarok.
2021. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Oké, akkor nem találkoztatok. Apukám, és anyukám is zenesuliban tanít.

Anyum hegedűt, apám gitárt. Most már oké?

2021. jan. 16. 21:13
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Gitártanár nekem is jól jönne.

De beszéld meg velük, próbálj meg kompromisszumot kötni a szüleiddel. Pl.: 1 héten nézel velük 3x filmet....stb.

Ennyi az egész, hisz néma gyereknek az anyja se érti a szavát.

2021. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, egyébként sajna nem hiszem, hogy apum tudna tanítani, felvidéki vagyok.:(
2021. jan. 16. 21:22
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!